Naczelny - blog

Uczestnictwo w wydarzeniu Bałkańskie Sastanci w Gdańsku

Bałkańskie Sastanci czyli Bałkańskie Spotkania

W dniach 21-22 listopada 2019 roku Studenckie Koło Naukowe Bałkanika, działające na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, organizuje Bałkańskie Sastanci czyli Bałkańskie Spotkania. W ramach wydarzenia na Uniwersytecie gościć będą politolodzy, dyplomaci, podróżnicy, dziennikarze, autorzy książek oraz twórcy blogów o Bałkanach. Wśród nich będziecie mogli spotkać redaktorkę portalu Turcja w Sandałach, Izę Miszczak. Poprowadzi ona prelekcję na temat związków Turcji z Bałkanami, a w szczególności na temat miasta, które od dawna ją fascynuje, czyli Edirne.

Powiązane artykuły: 

Konkurs na relację 2013 - ogłoszenie kandydatur!

Najnowsza edycja konkursu na relację z wyprawy do Turcji właśnie została zakończona. Oznacza to, że nadszedł czas na przedstawienie kandydatur i rozpoczęcie głosowania na najciekawszy tekst. Głosowanie odbywać się będzie przez ankietę, widoczną po lewej stronie naszego portalu. Tym razem zdecydowaliśmy się na brak ograniczeń, co oznacza, że głosować może każdy, zarówno zalogowany użytkownik, jak i anonimowy gość. Głosowanie będzie trwało do końca lutego 2014 i ani jednego dnia dłużej, ponieważ musimy się wyrobić czasowo z produkcją i wysyłką nagród przed naszą kolejną redakcyjną wyprawą do Turcji.

W szranki konkursowe stanęli w tej edycji następujący autorzy, którym gorąco dziękujemy za teksty i zdjęcia (w kolejności alfabetycznej):

Zawsze jest dobry powód, żeby wstawić zdjęcie tureckiego kota :)

Powiązane artykuły: 

Strony

Subskrybuj RSS - Naczelny - blog