Zapraszamy na wystawę fotograficzną Turcji w Sandałach!

EuromosZ wielką radością informuję, że dnia 19 kwietnia rozpocznie się pierwsza wystawa fotograficzna Turcji w Sandałach. Pokazane zostaną na niej wykonane przez naszą ekipę zdjęcia antycznych miast greckich i rzymskich z terenów Anatolii. Fotografie wykonaliśmy podczas wypraw do Turcji w latach 2008-2012. Oprócz znanych i lubianych miejsc, takich jak Efez czy Milet, obejrzeć będzie można zdjęcia z ukrytych przed większością turystów stanowisk archeologicznych w Kizykos, Laginie, Stratonikei oraz z wielu innych lokalizacji.

Wystawa odbędzie się w Koszalinie, w Galerii Klubu ,,Bałtyk". Dokładny adres to: Spółdzielczy Klub Bałtyk KSM ,,Na Skarpie" Koszalin ul. Spokojna 48. Podczas wernisażu, który rozpocznie się o godzinie 17:00 19 kwietnia bieżącego roku, będzie obecna część naszej redakcji. Gorąco zapraszamy!

Odpowiedzi

Kolejne wystawy...

...są możliwe, ale musimy w międzyczasie pojechać na wyprawę do Turcji i z niej wrócić :) Jeżeli ktoś wie, jakie są możliwości organizacyjne takich imprez w Gliwicach (i nie tylko), to chętnie posłuchamy! Tym bardziej, że jest więcej osób o to pytających - w końcu to nasz rodzinny grunt!

3 kurusze od Kusadasi

a jednak dorzucę swoje trzy kurusze, tj. grosze do tego wątku. Przede wszystkim, po raz kolejny wielkie gratulacje dla Turcji w Sandałach. To wspaniałe uczucie, własna wystawa, doceniona praca, pokazanie swojej twórczości innym... W tym wytrawnym znawcom fotografii, którzy tam będą obecni.

Zwrócę się także do malkontentów, którzy narzekają, że daleko, że Koszalin, że nie Gliwice, etc. A ileż to razy, na tymże forum, padała propozycja, spotkania się w tzw. realu? czy nie uważacie, że to wspaniała okazja po temu? popatrzcie na to z tej strony. 

Ze swojej strony jeszcze raz gratuluję Izie i Mrukowi, ja niestety, z przyczyn oczywistych nie będę, a szkoda, natomiast wysyłam do Koszalina reprezentanta rodziny ;)

Wystawa

Konspiracja w Koszalinie???? Miałem już jechać, niby służbowo, wszak mam tylko 170 km, koszulka TwS w bagażniku od kilku dni, aż tu nagle błysk: 19 -go urodziny (okrągłe ) żony, nici z wyjazdu. Trzeba będzie do Gliwic??? albo do Turcji?

Czyli - do zobaczenia przy innej okazji!