Konkurs na relację - zamknięty

Niniejszym ogłaszamy, że zakończyliśmy przyjmowanie tekstów relacji, które stają do konkursu na najciekawszą relację z wycieczki po Turcji opublikowaną przez ostatnich 7 miesięcy. Konkursowe relacje, znajdujące się w dziale Wyprawy, czekają teraz na ostateczny werdykt. Chcemy, aby był on wydany przy współudziale naszych Czytelników, dlatego zapraszamy Was do wyrażenia swojego zdania w konkursowej ankiecie, którą znajdziecie po lewej stronie naszego portalu.

Jednocześnie przypominamy, że ostateczna decyzja wyłaniająca zwycięzców należy do Redakcji TwS, która z pewnością weźmie pod uwagę głosy w ankiecie. Prosimy więc o poważne podejście do głosowania... Ponieważ chcemy być pewni, że głosy nie są dziełem przypadku w tej ankiecie, wyjątkowo, możliwość wypowiedzenia się mają jedynie użytkownicy posiadający swoje konto na naszym portalu.

Oczywiście przed zagłosowaniem zachęcamy Was do przeczytania wymienionych relacji, obejrzenia dodanych do nich zdjęć oraz do zastanowienia się, czy zaprezentowane informacje wydają się Wam być przydatne, a opis wycieczki - interesujący. Ankieta będzie otwarta przez 4 tygodnie, do końca lutego 2011, po czym ogłosimy zwycięzcę konkursu oraz roześlemy firmowe nagrody - koszulki portalu Turcja w Sandałach współfinansowane z grantu Turkish Cultural Fundation.

Do Waszej oceny przedstawiamy cztery relacje:


Jeżeli nie zdążyliście wziąć udziału w naszym konkursie, to nic straconego! Nie zdradzimy wielkiej tajemnicy ujawniając, że jest to pierwsza edycja konkursu, a kolejną ogłosimy zapewne już wkrótce po uhonorowaniu laureatów.