Dziewiąte urodziny Turcji w Sandałach

Z przyjemnością przypominamy naszym czytelnikom, że dzisiaj przypada dziewiąta rocznica powstania naszego portalu. Pierwszy wpis na Turcji w Sandałach ukazał się dokładnie 17. stycznia 2008 roku. Od tego momentu na naszej stronie ukazało się ponad 2000 wpisów poświęconych podróżowaniu po Turcji, z czego część napisana została przez naszych Czytelników. Dziękujemy za to i za Waszą chęć dyskutowania i dzielenia się doświadczeniami.

Turecka herbata

W czasie tych dziewięciu lat Turcja w Sandałach nieco się rozrosła, nie zawsze w przewidywanym przez nas kierunku. Takim nieoczekiwanym efektem jest powstanie anglojęzycznego portalu TurkishArchaeoNews.net. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego czasem na Turcji w Sandałach jest trochę niemrawo, to właśnie to jest jeden z powodów.

Innym powodem jest nasza praca na przewodnikami, które w postaci eBooków można kupić w sklepach Amazon oraz Google Play. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się przygotować kolejny przewodnik dla miłośników odkrywania skarbów Azji Mniejszej.

Powiązane artykuły: