Dziewiąte urodziny Turcji w Sandałach

Z przyjemnością przypominamy naszym czytelnikom, że dzisiaj przypada dziewiąta rocznica powstania naszego portalu. Pierwszy wpis na Turcji w Sandałach ukazał się dokładnie 17. stycznia 2008 roku. Od tego momentu na naszej stronie ukazało się ponad 2000 wpisów poświęconych podróżowaniu po Turcji, z czego część napisana została przez naszych Czytelników. Dziękujemy za to i za Waszą chęć dyskutowania i dzielenia się doświadczeniami.

Turecka herbata

W czasie tych dziewięciu lat Turcja w Sandałach nieco się rozrosła, nie zawsze w przewidywanym przez nas kierunku. Takim nieoczekiwanym efektem jest powstanie anglojęzycznego portalu TurkishArchaeoNews.net. Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego czasem na Turcji w Sandałach jest trochę niemrawo, to właśnie to jest jeden z powodów.

Innym powodem jest nasza praca na przewodnikami, które w postaci eBooków można kupić w sklepach Amazon oraz Google Play. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się przygotować kolejny przewodnik dla miłośników odkrywania skarbów Azji Mniejszej.

Powiązane artykuły: 

Odpowiedzi

Dziewiąte urodziny

Póki to jeszcze nieletnie dziecko (choć najstarsze?) to życzę osiągnięcia wieku dojrzałego z taką dziecięco - młodocianą werwą i wrażliwością jaką teraz wkładacie w ten projekt. Niech Wam nie zabraknie sił i entuzjazmu do TwS pomimo różnych innych obowiązków, pokus, projektów... i okazji do kolejnych podróży do krainy moreli, orzechów laskowych i antycznych ruin.

Dziękuję, że jesteście i tworzycie już 9 lat. Trwajcie!

 

Sto lat!

Gratulacje i sto lat!

Szkoda tylko, że o ile sam portal działa cały czas pierwszrzędnie, to sama Turcja ma się jakby gorzej.