Świętujemy trzecie urodziny Turcji w Sandałach

Czas mknie nieubłaganie, a naszemu portalowi minął właśnie trzeci rok istnienia, wkroczył więc w trudny wiek przedszkolaka :) Był to dla nas kolejny rok rozwoju, zarówno ilościowego, jak i jakościowego Turcji w Sandałach.

Najważniejszymi wydarzeniami ubiegłego roku były dla nas dwie redakcyjne wyprawy do Turcji (lipcowa i październikowa), otrzymanie grantu z Turkish Cultural Fundation oraz powstanie (w marcu), a następnie szybki rozkwit naszego profilu na Facebooku.

Dla miłośników statystyki podajemy garść danych liczbowych: w zeszłym roku odwiedziło nas 209 686 osób (w roku poprzednim było to 115 990), które złożyły nam prawie 311 tysięcy wizyt. Najgorętszym dniem na naszej stronie był 31. sierpnia, kiedy to odwiedzono nas przeszło 1800 razy. Goście nasi pochodzili z 115 krajów świata, tradycyjnie głównie z Polski, Wielkiej Brytanii, Turcji, Niemiec i Irlandii, ale również z Tajwanu, Kambodży czy Jemenu.

Mamy nadzieję, że nadchodzący powoli, aczkolwiek nieubłaganie sezon wakacyjny 2011 przyniesie Wam, naszym gościom wiele ciekawych przeżyć, którymi podzielicie się z nami i "sandałową" społecznością!