Magazyn All Inclusive - artykuł o Turcji napisany przez TwS!

Magazyn ALL INCLUSIVEBardzo się cieszę informując naszych Czytelników, że w najnowszym numerze magazynu ALL INCLUSIVE (wiosna 2013) opublikowany został artykuł o Turcji mojego autorstwa. Na siedmiu stronach poświęconych najważniejszym w Turcji miejscom atrakcyjnym dla turystów przeczytać można o Stambule, kurortach położonych nad Morzem Egejskim i Śródziemnym oraz o Kapadocji. Nasze piękne tureckie wakacje to tekst napisany z myślą o osobach, dla których Turcja kryje jeszcze wiele tajemnic oraz dla podróżników poszukujących emocji sportowych lub odrobiny luksusu. Starałam się nie zapomnieć również o miłośnikach historii oraz o smakoszach, polecając w artykule najciekawsze stanowiska archeologiczne oraz najsmaczniejsze dania i napoje omawianego regionu Turcji. Mam nadzieję, że zarówno artykuł, jak i towarzyszące mu zdjęcia zachęcą osoby do tej pory nie zainteresowane Turcją do wyjazdu w ten zakątek świata.

Informacje o magazynie ALL INCLUSIVE (podaję za wydawcą):

Magazyn ALL INCLUSIVE to największy luksusowy bezpłatny magazyn turystyczny w Polsce. Jego nakład wynosi 17.000 egz., a objętość – ok. 200 str. Ukazują się 4 wydania w roku. ALL INCLUSIVE jest najbardziej opiniotwórczym w Polsce magazynem o turystyce luksusowej oraz o egzotycznych kierunkach podróży. Wyróżnia się szatą graficzną i wysokim poziomem edytorskim. Kreuje modę na nowe, egzotyczne, ekskluzywne kierunki wyjazdów turystycznych, piszemy o najlepszych hotelach i ośrodkach wypoczynkowych na świecie.

We wiosennym wydaniu magazynu przeczytać można również o Brazylii, Peru, Kenii, Tanzanii, Rumunii, Irlandii i wielu innych ciekawych miejscach. Więcej informacji o magazynie znajdziecie na jego stronie internetowej.

Odpowiedzi

All Inclusive

Artykuł oficjalny, skrótowy, ale przebija w nim zainteresowanie Izy golfem...Niespodzianka:)