O portalu Turcja w Sandałach

Turcja w Sandałach jest portalem poświęconym tematyce podróży po Turcji, ze szczególnym uwzględnieniem wyjazdów organizowanych samodzielnie. Jesteśmy obecni w sieci od lutego 2008 roku. Na naszych stronach znajdziecie informacje praktyczne dotyczące podróżowania, jak również artykuły o miastach, zabytkach, kuchni tureckiej i wielu innych zagadnieniach. Do wymiany doświadczeń między podróżnikami służy nasze Forum, a do prezentacji zrealizowanych wypraw - sekcja Relacje. Zapraszamy do zakładania wątków, zadawania pytań i lektury!

Turcja w Sandałach tworzona jest dla wszystkich użytkowników Internetu: dostęp do jej treści jest darmowy i dostępny dla każdego, bez konieczności rejestracji. Zalogowani użytkownicy uzyskują możliwość dodawania własnych relacji oraz edycji ustawień. Koszty utrzymania portalu pochodzą z publikowanych na nim w bloku Polecamy reklam, dobranych tematycznie do treści Turcji w Sandałach.

Jako redakcja portalu otwarci jesteśmy na współpracę z autorami tekstów poświęconych tematyce dotyczącej Turcji. Obecnie na Turcji w Sandałach istnieje kilka blogów tworzonych przez naszych użytkowników.

Publikowane na portalu Turcja w Sandałach treści objęte są licencją Creative Commons BY-NC-ND 4.0 Deed (Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe). Szczegóły ochrony licencyjnej dostępne są w linku umieszczonym w stopce strony.

Wszelkie treści oraz zdjęcia umieszczone na Turcji w Sandałach należą do ich autorów i są chronione prawem autorskim (podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Jeżeli chcecie je wykorzystać, prosimy o kontakt z naszą redakcją. Posiadamy również bogate zasoby fotograficzne nieopublikowane na stronie, więc osoby i instytucje zainteresowane ich nabyciem również zachęcamy do kontaktu mailowego.

Kim jesteśmy?

Iza Miszczak (użytkownik Iza) - redaktor naczelny portalu Turcja w Sandałach. Odpowiedzialna za treści publikowane na portalu, PR oraz działania promocyjne. Największą radość czerpie z odkrywania w Turcji miejsc nieskażonych obecnością tłumów oraz z fotografowania zabytków i przyrody.

Jarek Miszczak (użytkownik mruk) - redaktor techniczny portalu Turcja w Sandałach. Odpowiedzialny za aspekty techniczne funkcjonowania strony oraz rozwiązywanie zadań z gatunku niemożliwych. Interesuje się historią Anatolii, ze szczególnym uwzględnieniem czasów panowania Hetytów oraz Bizancjum.

Wydawca

Portal Turcja w Sandałach posiada własny numer ISSN 2300-2409, przyznany w kwietniu 2013 roku.

Odpowiedzi

Jesteście...

...

wspaniali...

PS - dodam od siebie podziw dla Jarka za techniczne przygotowania do wojaży...

I o podziwie dla Izy za całą logistykę wypraw też nie sposób zapomnieć :-))

Gratulacje

Po raz kolejny składam gratulacje za szerzenie kultury  starożytności i współczesności. Gdyby komuś niechcący przyszło do głowy wykorzystać Wasze publikacje bez Waszej zgody, proponuję zrobić z niego adak :)

 

zamieszkajwturcji

i' m very happy...

że Kusadasi ma podobne jak ja mniemanie o ciężkiej pracy Izy i Jarka...   

tudzież cierpliwości Ich potomstwa ..  :-)

link do strony

Witam!Od ponad 20 lat mieszkam w Turcji i prowadze lokalne biuro podrozy w Bodrum-Gumbet.Moje pytanie czy na Panstwa stronie byloby mozliwe wstawienie linku do naszej strony. Dziekuje i czekam na odpowiedz. Dorota

 

Proszę o kontakt mailowy

W sprawie linku reklamowego bardzo proszę wysłać zapytanie na nasz adres emailowy: redakcja @ turcjawsandalach . pl (oczywiście po usunięciu spacji z adresu).