Rozstrzygnęcie konkursu na relację z wyprawy do Turcji - edycja 2010

Po burzliwych naradach oraz znacznie mniej burzliwym głosowaniu naszych użytkowników w ankiecie nadszedł czas rozstrzygnięcia, do którego z autorów relacji z wyprawy do Turcji trafi firmowa koszulka Turcji w Sandałach...

Sądzimy, że wynik usatysfakcjonuje wszystkich, gdyż postanowiliśmy nagrodzić autorów trzech relacji:


Wszystkie relacje zasługują, naszym zdaniem, na wyróżnienie, chociaż reprezentują całkowicie odmienne podejścia do zwiedzania Turcji na własną rękę. W każdej z nich znajdziecie mnóstwo pomysłów i praktycznych informacji, przydatnych zarówno w trakcie planowania wycieczki, jak i podczas jej trwania. Autorom serdecznie gratulujemy - skontaktujemy się z Wami mailowo w celu uzgodnienia szczegółów dotyczących nagród i ich odbioru.

Tych, którzy jeszcze nie zapoznali się z nagrodzonymi relacjami zapraszamy do ich lektury, a wszystkich zachęcamy do zorganizowania swojej własnej wyprawy, a następnie podzielenia się wrażeniami z innymi podróżnikami!

Odpowiedzi

:)

Bardzo dziekujemy  za wyróżnienie !!! W tym roku zastanawialiśmy się czy jechać na wakacje  do Turcji  czy moze gdzieś indziej. Ta nagroda dodatkowo nas zmobilizowała i jeżeli nie będzie obiektywnych przeszkód opcja turecka wygra bezapelacyjnie :)

:)

Daga, czy dostałaś ode mnie wiadomość mailową? Czekam na Wasze rozmiary koszulek...

Fajnie, że doszły :)

Mam nadzieję, że pasują rozmiarowo i jeszcze rozsławią Turcję w Sandałach na świecie podczas Waszych kolejnych wypraw!