Ogłoszenie wyników konkursu na relację - edycja 2012

Herbata dla uczestników konkursuZ wielką przyjemnością ogłaszamy ostateczne wyniki konkursu na najciekawszą relację z wyprawy do Turcji (i nie tylko). Oto ranking zwycięzców:

  1. blazejp1
  2. Kusadasi
  3. ewelinalucy, Iudex, lukroman, pavvka, piotrmx
  4. jacky6, kasia_p45, Łukasz

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy zapału i cieszymy się z ich tureckich przygód. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższym czasie drogą emailową (sprawdzajcie skrzynki!), w celu ustalenia rozmiarów nagrody i adresu jej wysyłki.

Oczywiście nie jest to ostatnia edycja konkursu na relację, zachęcamy wszystkie osoby, które w tym roku wybierają się do Turcji do robienia notatek i sporządzania dokumentacji zdjęciowej!

Powiązane artykuły: 

Odpowiedzi

Podziekowanie

Dziękuję wam wszystkim bardzo! Przyznaję, że nie spodziewałem się zwycięstwa, tym bardziej, że konkurencja znakomita. Sama mozliwość publikowania na portalu, była wielką przyjemnością. "Turcję w Sandałach" śledzę od paru lat i jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy tu zgromadzonej. To rzadko spotykane, by niekomercyjna strona była tak profesjonalna. Na pewno to zasługa dużego zaangażowania jej twórców. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających stronę Błażej

Dziękujemy i my

Za miłe słowa pod adresem Turcji w Sandałach. Serdecznie pozdrawiamy! Błażeju, czy możesz do nas napisać na redakcja@turcjawsandalach.pl w celu uzgodnienia szczegółów związanych z nagrodą dla zwycięzcy?

gratulacje, podziękowania i mały suplement ...

... suplement odsłonowy...

wczoraj wieczorem stan odsłon poszczególnych relacji był następujący:

- Błażej - 2048

- Ewelinalucy 494 i 595

- Iudex 561

- Kasia 1295

- Lukroman - poszczególne części 1783, 138, 83, 83, 89, 102, 83

- Kusadasi - 1778 i 1001

- Łukasz - 710

- Pavvka - 3249

- Piotrmx - 505

powiadają, że odsłony czynią głównie przeglądarkowe roboty, ale przecież za nimi też ktuś siedzi...

a ponadto taka klikalność też do czegoś portalowi się przydaje...

Suplement

Suplement wielce wymowny.

Że też roboty są takie ciekawskie :))

 

To nie roboty....

tylko Wasi czytelnicy, zaufajcie administracji :) Co do statystyk, to są wielce mylące: duże znaczenie ma tutaj przecież czas dodania tekstu, np. Błażej dodawał swoją relację chyba już od roku, a Łukasz - od 2 miesięcy itd.

Nagroda

Otrzymawszy dzisiaj przesylkę z nagrodami pragnę serdecznie podziękować Izie i Mrukowi za nie w imieniu obdarowanych i zapewnić, że będziemy się z nimi dumnie obnosić (Hania i ja) oraz objeżdżać (osiołek).