Mapa Wybrzeża Licyjskiego

Często wykupując wczasy w biurze podróży jesteśmy poinformowani, że dany hotel jest położony przykładowo w Fethiye, tymczasem w rzeczywistości znajduje się on w miejscowości Çiftlik, położonej 10 kilometrów od centrum Fethiye. Niebagatelne znaczenie ma również rzeczywista odległość wybranej przez nas miejscowości wypoczynkowej od lotniska w Dalamanie, a co za tym idzie - czas przejazdu do hotelu.

Poniższa mapa przedstawia główne miejscowości wypoczynkowe położone wzdłuż Wybrzeża Licyjskiego oraz na półwyspach Reşadiye i Hisarönü, w okolicach Fethiye, Marmaris i Kaş, lotnisko w Dalaman oraz odległości pomiędzy miejscowościami a lotniskiem. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna przy wyborze miejsca wypoczynku.

Mapka jest skalowalna przy użyciu znaków "+" i "-", można ją również przesuwać. Po kliknięciu na symbol danej miejscowości można poznać jej dokładną odległość od lotniska w Dalamanie oraz od głównych miast regionu. Aktywne linki przenoszą do stron poświęconych poszczególnym miejscowościom.

Sprawdź pogodę na Wybrzeżu Licyjskim oraz na Wybrzeżu Egejskim.

Dowiedz się więcej o Wybrzeżu Licyjskim oraz o Wybrzeżu Egejskim w Turcji.