Konkurs na relację z wyprawy - edycja 2011

Sezon wakacyjny w pełni, ogłaszamy więc konkurs na relację z podróży do Turcji, co powoli staje się naszą TwS-ową tradycją. Zachęcamy Was do podzielenia się z innymi użytkownikami portalu Waszymi doświadczeniami z podróży do i po Turcji. Może być to opis całej wyprawy, jak również jej fragmentu. Jako przykład może nam tu posłużyć pełna relacja Danki i Włodka Nasza turecka przygoda lub też opis jednego dnia pełnego wrażeń autorstwa piosharks Droga do wodospadu Alara.

Co do kwestii technicznych: możecie samodzielnie dodawać relację po zalogowaniu się w naszym portalu lub też przesłać ją nam drogą mailową (format dowolny, aczkolwiek mocno zalecamy format txt plus osobno zdjęcia). Jeżeli zdecydujecie się na pierwszą metodę, to polecamy zapoznanie się z instrukcją dodawania zdjęć oraz tworzenia linków na Turcji w Sandałach. Wasza relacja nie będzie widoczna dla innych użytkowników aż do momentu jej zatwierdzenia przez administrację portalu - prosimy o cierpliwość.

Konkurs rozpoczyna się w momencie ukazania się niniejszego ogłoszenia, a kończy - 31. października bieżącego roku. Po jego zamknięciu otworzymy ankietę, w której nasi Czytelnicy będą mieli możliwość wybrania najciekawszej relacji. Ostateczna decyzja pozostanie jednak w rękach zespołu redakcyjnego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne TwS-owe gadżety, i nie są to jedynie koszulki :)

Odpowiedzi

:(

nie moge sie zarejstrowac by dodac relacje bo nie przyszedl do mnie mail zwrotny z haslem, napisalam do Was na maila ale tez nei doszedl, na fb ale bez odpowiedzi wiec pisze tutaj i czekam na odzew.

relacja

A kiedy rozwiązanie konkursu ? :)

Anonimowi

już dawno odpowiedzieliśmy i się ujawnił, a relacja już dodana :)

to jednak "anonimowość"

to jednak "anonimowość" nicka spowodowała, że nie załapałem i dlatego dla mnie ten wniosek pozostał bez odpowiedzi...

trochę trudno mi się przyzwaczaić, że na TwSie jest ciągle tylu "Anonimów"...