Antalya - Side

Czy ktoś z forumowiczów wie może czy istnieje możliwość przedostania się z lotniska w Antlayi do Side  za pomocą tzw. "komunikacji miejskiej". A jeśli nie to w jakis sposób można najtaniej pokonać ten dystans ?

 

Z góry dziękuje za opdowiedzi ;-)

Fora: 

Dzięki wielkie za

Dzięki wielkie za ekspresową odpowiedź !

Czy w necie jest dostępny jakiś ramowy rozkład jazdy busów z Antalyi do Manavgatu ? Albo czy możesz podać nazwę operatora tych busów?

 

Planujemy dotrzeć na lotnisko w Alanyi ok. 20 i zastanawiam sie czy będzie wtedy jeszcze opcja przedostania się do Side. A jeśli nie to o której rusza ostatnibus do Side?

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc ;-)

 

Rozkłady jazdy

W godzinach wieczornych większym problemem może być wydostanie się z lotniska w Antalyi, gdyż autobusy miejskie rzadko kursują w godzinach nocnych. Zawsze pozostaje opcja skorzystania z autobusów wahadłowych Havas, które odjeżdżają spod terminala lotów krajowych, 25 po wylądowaniu każdego samolotu na trasie krajowej. Szczegóły, trasy i ceny Havas są dostępne pod poniższym linkiem:

http://www.havas.net/en/shuttle-parking/antalya/

Z Antalyi do Manavgatu kursują natomiast autokary firmy Akdeniz, jadące trasą do Adany. Najpóźniejszy wyrusza z dworca autokarowego o 23.30, a rano najwcześniej o 6.30. Poniżej link do strony tej kompanii przewozowej, niestety nie za dobrze działa po angielsku, ale jest dość intuicyjna w nawigacji nawet po turecku.

http://www.guneyakdeniz.com/

Co do połączenia Manavgat - Side, to nie wiem, o której jedzie ostatni minibus, ale to bardzo krótka trasa, więc zawsze w przypadku braku połączeń można wykupić taksówkę.