Turcja w Sandałach na portalu Mały Podróżnik

Mały Podróżnik - wyprawa Turcja 2012Z prawdziwą radością i nieukrywaną dumą chcemy się pochwalić, że jesteśmy obecni na portalu Mały Podróżnik. To przyjazne miejsce w sieci służy promowaniu podróży rodzinnych, jest też platformą wymiany doświadczeń i relacji z takich wypraw. Tekst autorstwa ekipy Turcji w Sandałach oraz nasz portret rodzinny znajdują się w sekcji Przyjaciele.

Przy okazji zachęcamy Was, naszych Czytelników, do trzymania kciuków za powodzenie wyprawy do Turcji realizowanej przez autorów portalu Mały Podróżnik. Ich przygoda rozpoczyna się już jutro, 29. września i potrwa trzy tygodnie. Zapraszamy do zapoznania się z planem ich wyprawy, zapełnionym po brzegi przez największe tureckie atrakcje turystyczne.

Szczególne miejsce w tej agendzie zajmują punkty ciekawe dla najmłodszych podróżników. Mamy nadzieję, że Fotoblog Turcja - jesień 2012 wkrótce zapełni się pięknymi zdjęciami i ciekawymi wspomnieniami. Życzymy powodzenia i wyśmienitej zabawy!

Odpowiedzi

Gratulujemy, choć mówiąc

Gratulujemy, choć mówiąc szczerze, już od "od zawsze" wiemy, że jesteście najlepsi :)

Ekipę Małego Podróżnika gościmy w Kusadasi w przyszłym tygodniu, pozdrawiamy! 

zamieszkajwturcji

koligacja TwS z Małymi Podróżnikami...

aż miło na nią patrzeć...

a trzeba będzie jeszcze poszukać w sieci, czy nie ma jakiś zaprzyjaźnionych emerytów wojażujących po TR i świecie - rzecz jasna jako portalu ...