tanie noclegi w Selcuk

Witam wszystkich miłośników Turcji,

 

Planujemy z mężem  wyprawę po Turcji od 19 września. Jesteśmy na etapie dopracowywania szczegółów. Chcemy 2 noce spędzić w Selcuku i byłabym wdzięczna za namiary na tani nocleg,

 

Danka

Fora: 

Nocleg w Selçuku

Witam,

osobiście nie nocowałam w Selçuku, bo udało mi się przyjechać nad ranem, zwiedzić Efez (polecam być przy bramkach biletowych tuż przed otwarciem kas, wtedy połowa zwiedzania odbywa się bez towarzystwa tłumów), grotę Siedmiu Śpiących, Muzeum Archeologiczne i Świątynię Artemidy, a na nocleg zdążyć do Çeşme.

Tym niemniej przewodniki polecają następujące tanie pensjonaty: ANZ Guesthouse, Homeros Pension, Kiwi Pension i Artemis Hotel. Są to pensjonaty posiadające własne strony www, ale w Selçuku jest ich o wiele więcej, o kilku kempingach nie wspominając.

Danka   Rozważamy też

Danka

 

Rozważamy też taką możliwość, aby przyjechać rano do Selcuku, a na noc do Çeşme. Dziękuję za radę, aby zacząć zwiedzanie Efezu jak najwcześniej - mam nadzieję, że nam się uda.

 

Pozdrawiam

Tuncay Pension w Selcuku

Danusiu,

 

My spaliśmy w Selcuku w 2009 tu:

www.tuncaypension.com.tr. Tanio/drogo to pojęcie względne - ale Wy jedziecie po sezonie, więc cena będzie bardziej atrakcyjna; ten pensjonat był bardzo czysty, rodzinny, atmosfera przemiła, ludzie pomocni, blisko centrum, a co za tym idzie dworca autobusowego (można przejść na nogach). Smaczne śniadania.

 

Pozdrowienia,

Marta

Danka   Dzięki za

Danka

 

Dzięki za informację. Dla nas ważne jest usytuowanie blisko dworca, więc kto wie, czy nie skorzystamy.

 

Pozdrawiam