Pytanie konkursowe - do wygrania bilety na koncert muzyki sufickiej w Warszawie

Zgodnie z obietnicą przechodzimy do konkursu, w którym nagrodą są podwójne zaproszenia na koncert tureckiej muzyki sufickiej, organizowany przez Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji. Koncert ten odbędzie się w dniu 28 maja 2014 r. o godzinie 19:00 w Pałacu Kultury i Nauki. Mamy dla Was sześć podwójnych zaproszeń na tą zamkniętą imprezę.

Zasada konkursu jest prosta: w komentarzu do tego artykułu prosimy o wpisanie prawidłowej odpowiedzi. Sześć pierwszych osób otrzyma od nas instrukcje dotyczące odbioru wejściówek. Liczy się szybkość reakcji i podanie dobrej odpowiedzi! Od razu zaznaczamy, że do odbioru nagród konieczne będą Wasze dane osobowe: imię, nazwisko i adres email, o których przesłanie drogą mailową poprosimy Was po zamknięciu konkursu.

Ponieważ podczas koncertu wystąpią: Zespół Tureckiej Muzyki Sufickiej z Konyi oraz wirujący derwisze bractwa Mevlany nasze pytanie związane jest z ich ojczystym miastem. Oto ono: jaki numer wyróżnia tablice rejestracyjne pojazdów z prowincji Konya? Dodatkowe komentarze dotyczące zarówno tego numeru, jak i kierowców z tego regionu Turcji będą mile widziane (chociaż nieobowiązkowe).

Powiązane artykuły: