Konkurs na relację z wyprawy do Turcji 2011 - otwieramy głosowanie!

Z końcem roku dobiegł końca czas nadsyłania do Turcji w Sandałach Waszych relacji z tegorocznych wypraw do Turcji. Jednocześnie otwieramy ankietę, w której nasi Użytkownicy będą mogli wyrazić swoje zdanie na temat opublikowanych tekstów.

W konkursie biorą udział następujące osoby i ich relacje:


Konkursową ankietę znajdziecie w lewej kolumnie naszego portalu. Jednocześnie przypominamy, że ostateczna decyzja wyłaniająca zwycięzców należy do Redakcji TwS, która z pewnością weźmie pod uwagę głosy w ankiecie. Prosimy więc o poważne podejście do głosowania... Ponieważ chcemy być pewni, że głosy nie są dziełem przypadku, możliwość wypowiedzenia się mają jedynie użytkownicy posiadający swoje konto na naszym portalu.

Zapraszamy również do wypowiedzi swobodnych, w postaci komentarzy do tego wpisu oraz do poszczególnych relacji. Podobną ankietę znajdziecie również na naszym profilu na FaceBook'u.

Na oddanie głosów dajemy Wam jeden miesiąc czasu. Po jego upływie usiądziemy w gronie redakcyjnym i przy szklaneczkach mocnej, tureckiej herbaty urządzimy burzę mózgów, efektem której będzie werdykt ostateczny. Ogłosimy go na łamach TwS, a szczęśliwi zwycięzcy otrzymają od nasz wiadomości mailowe.