Konkurs na relację z wyprawy do Turcji

Ponieważ sezon wakacyjny jest już za pasem, redakcja Turcji w Sandałach ogłasza konkurs na najciekawszą i najpełniejszą relację z wyprawy do Turcji. Opiszcie swoje doświadczenia, trasę wycieczki, przygody i wyzwania, jakie przed Wami stanęły, a następnie opublikujcie je bezpośrednio na portalu TwS lub skontaktujcie się z redakcją w celu ustalenia innego sposobu publikacji. Docenimy zwłaszcza opisy oryginalnych, niezależnych wypraw, ale również uczestnicy wyjazdów zorganizowanych są proszeni o opisywanie swoich wycieczek, szczególnie, jeżeli przebiegały one nowymi, nietypowymi trasami.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1. grudnia 2010, a autorzy wyróżnionych relacji otrzymają nagrody w postaci koszulek firmowych TwS, jak również zaskarbią sobie dozgonną wdzięczność wszystkich podróżników dopiero planujących swoją wyprawę. W razie wszelkich watpliwości zachęcamy do kontaktu z redakcją TwS.

Uwaga - Aktualizacja

Postanowiliśmy dać ostatnią szansę spóźnialskim i przedłużyć przyjmowanie relacji do końca stycznia 2011. To już ostatni dzwonek!