Plaża Altinkum koło Didim

Czy ktoś był w Altinkum i może się podzielić wrażeniami? 

Fora: 

Altinkum

W takim razie i tak trzeba doprecyzować :) Osobiście znam dwie takie lokalizacje w Turcji, a pewnie jest ich więcej, bo nazwa ta oznacza 'złoty piasek'. Jedno Altinkum znajduje się koło Didim, a drugie - to plaża w pobliżu Çeşme. Oba miejsca bardzo dobrze wspominam z kąpieli morskich.

Altinkum koło Didim

Byłam tam w trakcie wycieczki Priene-Milet-Didyma i tylko zażywałam kąpieli w morzu. Z tego co pamiętam, to plaża była całkiem fajna. Plus miejsca to z pewnością dobra lokalizacja do zwiedzania najważniejszych atrakcji wybrzeża egejskiego, np. blisko do wspomnianych wyżej miejsc plus do Efezu czy Selcuku.

Altinkum a Konakli

Czy miejsce ma aż takie znaczenie, jeżeli chodzi o pracę? W sumie Altinkum przy Didim ma jednak ciekawszą lokalizację i łagodniejszy klimat, mniej wilgotny, bardziej przewiewny. Jeżeli będziesz tam przebywać dłuższy czas, to może mieć to spore znaczenie. Czy napiszesz, co wybrałaś i dlaczego? (a może też, o jaka pracę chodzi) - wścibskość czysta przeze mnie przemawia :)

Wybieram Altinkum:)

Chodzi o pracę animatora hotelowego :) Jednak po sezonie chciałabym troszkę pozwiedzać i dlatego ważna jest dla mnie lokalizacja:)

W takim razie...

...jeżeli nie byłaś do tej pory w Turcji, to polecam jednak okolice Didim. Chociaż wybrzeże w okolicach Alanyi i Side też ma wiele atrakcji do odwiedzenia, często zupełnie nieznanych wśród większości turystów.

Turcja nie 1 raz:)

Byłam, byłam :) okolice Alanyi i Side znam, w tym roku byłam w Marmaris :) Także zdecydowanie wolę coś nowego :) 

No to chyba postanowione...

...prawda? Co do okolicznych atrakcji, to radzę poszukać w otchłaniach Turcji w Sandałach. W razie pytań - służę radą!

Animator

Jeśli tylko wszystko wypali-będę z Wami :) i Chętnie poprowadzę dziennik animatora w Turcji :D