Wszystkiego najlepszego Pięciolatko!

Pięć lat temu, dwoje wytrawnych Podróżników w sandałach, stanęło nad zatoką w Çeşme i zadało sobie pytanie: A może by tak stworzyć portal o Turcji? Dla innych, którzy, tak, jak my, są zafascynowani tym krajem?

Tych dwoje, to oczywiście Iza i Mruk, dwoje wspaniałych ludzi, redagujących bezpłatnie i w swoim czasie wolnym unikatowe artykuły o Turcji. To dzięki ich pasji, my, wszyscy użytkownicy portalu „Turcja w Sandałach”, możemy czerpać garściami wiedzę, przygotowaną i podaną nam na tacy właśnie przez nich.

Wino od Zamieszkaj w Turcji

Ile czasu jest nam zaoszczędzone dzięki tym relacjom, to tylko my wiemy. A czy do końca zdajemy sobie sprawę z tego, że Oni to robią całkowicie za darmo? Często nawet nie słyszą – chce się powiedzieć – nie czytają – słowa „dziękuję” za swoje relacje. Nie muszą, a to robią. Kiedy powiększyła się im rodzina, niezrażeni, podróżują nadal, a swoje maleństwa przyodziali... w sandałki. Przemierzają całą Turcję wzdłuż i wszerz w sandałach, aby potem nam, Czytelnikom, było łatwiej.

Zarówno Iza, jak i Mruk posiadają olbrzymią wiedzę historyczną i kulturową o tym wspaniałym kraju, który dla niektórych z nas stał się ojczyzną. Wiedzą dużo więcej, niż wszystkie przewodniki razem wzięte, a dodatkowo ich wiedza poparta jest doświadczeniem, gdyż każde miejsce, które opisują – oni po prostu odwiedzili.

Panują niepodzielnie nad portalem i z tej racji, należy im się wielkie DZIĘKUJĘ. To wyłącznie Ich zasługa, że mamy gdzie dzielić się naszymi wrażeniami. I choć nie wszyscy z nas podróżują w sandałach, naprawdę doceniamy Wasz wysiłek i wkład w budowę i tworzenie tego najlepszego i największego portalu o Turcji w Polsce.

Paulina Maruszewska

Odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego Pięciolatko!

Moje gratulacje dla twórców portalu! Dołączam się do podziękowań za trud budowy i utrzymania na wysokim poziomie najlepszego portalu o Turcji! Oby zapału starczyło Wam na 50 lat, czego serdecznie życzę. 

 

Wojciech M.

Serdecznie dziękuję!

W imieniu zespołu TwS dziękuję za życzenia i miłe słowa zachęty! Postaramy się rozbudowywać i ulepszać Turcję w Sandałach przez jeszcze wiele, wiele lat :)

Bardzo Wam dziękujemy za ciepłe słowa!

Postaramy się utrzymać poziom i sprostać wymaganiom doświadczonych Podróżników! A oto zdjęcie historyczne - w takich trudnych warunkach latem 2007 w Çeşme powstawał pomysł na Turcję w Sandałach - chociaż potrzebował on jeszcze pół roku, żeby przerodzić się w nasz portal ;)

Çeşme 2007

100 lat! 100 lat!

A nawet 200 :) TwS to najlepszy portal o Turcji w Polsce, zgadzam się.... Co więcej, nie znam chyba innego polskiego portalu o jakimkolwiek innym kraju, który mógłby się z TwS równać pod względem różnorodności, bogactwa tematów, ilości (i jakości!) publikowanego materiału.

Widać na pierwszy rzut oka, jacy z Was pasjonaci. 

Niech nam się TwS rozwija! :)

Gratuluję i serdecznie

Gratuluję i serdecznie dziekuje za to z jaką troską i starannością prowadzicie ten portal! Ja "tu" na pewno zostane na dłużej;)

Pięciolatka

Ja, bean na tym forum, niegodny, by Im rzepa przy sandałach zapiąć, mogę tylko podpisać się oboma rękami pod tymi podziękowaniami i gratulacjami - czynię to z wielką wdzięcznością dla Izy i Mruka, i z podziwem dla Ich pasji, umiejętności i zapału. Izo i Mruku - idźcie tą drogą i nie ustawajcie! Powodzenia na następne pięciolatki!!!

Dziękujemy!

Ale trochę przesadzasz - przecież sam jesteś wytrawnym podróżnikiem, a Wasza wyprawa Osiołkiem na wschodnie rubieże Turcji jest dla nas źródłem inspiracji!