Turcja w Sandałach w radiowej Jedynce - już w piątek!

Słuchaczy Jedynki czyli Programu Pierwszego Polskiego Radia, a także wszystkich naszych Czytelników, którzy chcą przekonać się jak brzmi redakcja Turcji w Sandałach, zapraszamy do wysłuchania w najbliższy piątek (7 marca) o godzinie 9:15 audycji Reszta Świata prowadzonej przez Tomka Michniewicza. Dowiecie się co sądzimy o różnicach między wschodem i zachodem Turcji, co myślimy na temat tureckiej dumy narodowej i co najbardziej cenimy sobie w kuchni tureckiej. Podzielimy się także informacjami o najlepszej tureckiej plaży.

Redakcja TwS w Jedynce

Odpowiedzi

a gdzie ...

to będzie zarchiwizowane, żebny można było odsłuchać np. wieczorkiem ...

TwS w Jedynce

Słuchałem dopiero od dyskusji o serach... a potem o Kizkalesi. No nie pozwolił Wam się rozpędzić ten Tomek M. niedobry, hamując wszelkie próby przemycenia cokolwiek wiedzy antycznej, dla pożytku słuchaczy. Za to powiadomił, że nie lubi leżeć na plaży! Kogo to interesuje??? Ale  słychac było, że atmosfera była przyjazna, więc nie robię zadymy i do Radiokomitetu nie naskarżę :)  Fajnie było! Wczoraj też było o Turcji w Jedynce, trochę o muzyce tureckiej. Jakaś zamierzona akcja czy zbieg okoliczności z wizytą Prezydenta RP?

Miło, że słuchałeś!

Tematyka turecka w Jedynce wczoraj to nie był zbieg okoliczności, właśnie dlatego Tomek nas zaprosił do studia, a ponieważ jego program jest nadawany w piątki, to tak wypadło. Rozpędzić się nie dał, faktycznie, ale przed serami trochę zdołaliśmy powiedzieć. Co do preferencji podróżniczych Tomka, to każdy ma własne, więc trudno mi krytykować, chociaż brak zainteresowania antykiem złamał mi serce...