Nowy przewodnik Turcji w Sandałach - Kuşadası, Efez i okolice

Kuşadası, Efez i okolice. Przewodnik Turcji w Sandałach

Miło nam poinformować naszych czytelników, iż 8 czerwca ukazała się książka Kuşadası, Efez i okolice. Przewodnik Turcji w Sandałach autorstwa Izabeli Miszczak. Jest to druga pozycja w serii Przewodniki Turcji w Sandałach i została przygotowana ona z myślą o wszystkich turystach odwiedzających zachodnią Turcję, a w szczególności region Kuşadası, Selçuku, Didim i Özdere. Pozycję tę polecamy zarówno wytrwałym podróżnikom po Turcji, jak i osobom planującym swój pierwszy samodzielny wyjazd do tego kraju, szczególnie gdy w trakcie swojej podróży planują oni odwiedzić region opisywany w przewodniku.

Przewodnik składa się z czterech głównych części, opisujących poszczególne fragmenty omawianego regionu Turcji. W każdej z nich znajdują się opisy głównych miejscowości wypoczynkowych, bardziej i mniej znanych zabytków, placówek muzealnych oraz miejsc atrakcyjnych przyrodniczo i krajobrazowo. Opis każdego z tych miejsc zawiera jego dokładną lokalizację, a tam, gdzie jest to istotne – również godziny otwarcia dla zwiedzających, ceny biletów wstępu oraz wiele innych informacji praktycznych. W przypadku miast regionu istotnym elementem przewodnika są sekcje omawiające istniejące opcje noclegowe, w tym hotele i kempingi, punkty gastronomiczne, sklepy i centra handlowe oraz kwestie związane z transportem publicznym. Zwolennicy kąpieli morskich i słonecznych znajdą tu opisy najładniejszych plaż, a pasjonaci historii – najważniejsze informacje o dziejach danej osady.

Książka rozpowszechniana jest w postaci elektronicznej poprzez platformę Google Play Books, co umożliwia dostęp do niej na systemach Android oraz iOS. Do pobrania książki konieczne jest zainstalowanie oprogramowania Google Play Books dostępnego z Google Play oraz Apple Appstore.

Istnieje również możliwość bezpośredniego zakupu książki w popularnych formatach (m.in. mobi, azw, epub, pdf) obsługiwanych przez czytniki książek elektronicznych. Osoby zainteresowane taką możliwością prosimy o kontakt emailowy z redakcją: redakcja@turcjawsandalach.pl

Książka w sklepie Google Play | Książka w Google Books