transport z lotniska

Niebawem będziemy w Antalyi.Czy ktoś wie jak dostać się z lotniska transportem publicznym do hotelu "Lemon".Znajduje się on w pobliżu plaży Konyaalti a dzielnica chyba 5M migros - gdzie kupuje się bilety ? - u kierowcy czy trzeba je już mieć kupione.

Fora: 

Dzięki Izo za podpowiedź.W

Dzięki Izo za podpowiedź.W sumie nie jesteśmy tacy bezbronni bo znam ang. lecz...lubię przed wyjazdem mieć poukładane w głowie niż układać to spontanicznie na miejscu.Trochę już korzystałem z tego portalu i uważam że jest b.użyteczny zwłaszcza dla tych / jak my /"po raz pierwszy".Zapewne jak wrócimy to mogę też coś praktycznego podpowiedzieć innym.Spokojnego dzionka.

:)

Na pewno będziecie się dobrze bawić! Czy macie jakieś plany krajoznawcze, czy też jedynie wypoczynek hotelowy? Pozdrawiam!

No mamy moja droga.Biuro

No mamy moja droga.Biuro podróży z Alanii wyklikane przez internet /z polskim przewodnikiem /zabierze nas do Pamukkale.Natomiast wycieczki do wodospadu,Perge i Termessos organizujemy własnym sumptem.Oprócz tego przewodnik pod ręką i powinno być cacy.Będziemy w Antalyi 11 dni więc trzeba jej zagospodarować chociaż nie samą tylko turystyką,nieprawdaż?Od siebie dodam że nie jesteśmy młodzieżą a zdecydowanie 60 - ze sporym plusem.  >Spokoju podczas dnia.<

Plan wygląda obiecująco!

Do Termessos i Perge radzę Wam zabrać zapas wody do picia i osłonę przed słońcem (kapelusze, kremy z filtrem), a do Termessos - dodatkowo - dobre buty do chodzenia, bo tam jest spory kawał do przejścia.