Wyjazd rodzinny-Istambuł

Witam. Chcielibyśmy powoli zaplanowac wakacje 2015. Myslimy o Istambule. Rodzina 4 osobowa, dwójka rodziców, dwójka dzieci- 15 i 11 lat. Czy macie jakieś propozycje? Chcielibysmy wyruszyc również do Kapadocji albo Pammukkale ,ale to chyba niezbyt dobry pomysł-odległosci są dosć spore. Pozdrawiam forumowiczów i redakcję TwS :)

Fora: 

O jakie propozycje chodzi?

Czy chcecie podróżować na własną rękę czy szukacie ofert biur podróży? Ile dni zamierzacie spędzić w Turcji - od tego zależy czasowa opłacalność ewentualnego wypadu do Kapadocji lub Pamukkale. Poza tym - bliżej Stambułu też znalazłoby się wiele ciekawych miejsc na krótsze wypady - np. Bursa, Iznik lub Edirne.

tak, chcemy podróżować na

tak, chcemy podróżować na własną rękę. Zależy nam na poleceniu jakiegoś hotelu, hostelu, chcemy zwiedzic Istambuł,ale tez troche odpoczac , czyli wyskoczyc nad morze.Czas ok.10 dni. Faktycznie Bursa, Edirne- fajne miejsca. W Bursie z mezem bylismy 5 lat temu.  

Hotel w Stambule i wypoczynek nad morzem

W Stambule zawsze polecam hotel Anadolu, świetnie położony w dzielnicy Sultanahmet. Pokoje skromne, ale śniadanie dobre, no i ta lokalizacja.

Nad morze to może wyskoczcie na Wyspy Książęce? Fajnie też jest w kierunku na półwysep Gallipoli, ewentualnie do Şile nad Morzem Czarnym.