Peloponez w Sandałach

Ponieważ nieoczekiwanie nawet dla nas znaleźliśmy się w Grecji, wrzucam orientacyjny plan podróży po Peloponezie, może ktoś może coś dodać/zasugerować - ekipa TwS niezmiernie będzie wdzięczna!


Fora: 

Peloponez

To jakiś dziwny zbieg okoliczności :)

My też w tym roku, w lipcu wybieramy się na podbój ;) Peloponezu.

O, fajowo!

To przetrzemy szlaki, a może nawet coś napiszemy, jak nam się spodoba (a podejrzewam, że owszem, spodoba). Do tej pory Grecja zalicza u nas same plusy, więc oby tak dalej było!

Peloponez

Witam,chyba zbyt późno zorientowałam się,że TwS podróżuje po Peloponezie,bo mam kilka "nieprzewodnikowych" ciekawostek w okolicy Argos.Ale jeśli jesteście w okolicach Sparty,to w kierunku południowo-wschodnim,polecam Monemwazję-przepiękne miejsce.

Okolice Argos

Faktycznie, trochę późno, bo już jesteśmy w drodze powrotnej do Polski. Okolice Argos nieco obadaliśmy, podobnie jak Sparty, ale w Monemwazji nie byliśmy... Jednak nic straconego - Grecja nam się bardzo spodobała, więc wszelkie wskazówki co do dalszych kierunków wypraw przyjmiemy z wdzięcznością. Relacja z wiosennego wypadu rekonesansowego powinna pojawić się w sieci niebawem - damy znać!