Alanya-wycieczki fakultatywne-sierpień

Witam wszystkichwinking smiley hotel zaklepany, teraz czas rozejrzeć się w ofertach wycieczek fakultatywnych. Z tego co zdążyłem zauważyć, nie ma sensu brać wycieczki od tourroperatorów. Dlatego polećcie 3 młodym osobom, które wycieczki wybrać, u kogo najtaniej i najsolidniej można się zabawić, żeby być w pełni zadowolonym. Będziemy w Alanyi 2 tyg więc wypadałoby wybrać coś ciekawegowinking smiley

pzdr!

Fora: 

Jeśli chodzi o wycieczki...

Jeśli chodzi o wycieczki, to właściwie wszystkie biura oferują te same, i w tych samych cenach, więc nie ma różnicy, w którym wykupicie.

Powiem tylko, że w Alanyi jest kilka polskich biur podróży, które oferują wycieczki z polsko języcznymi przewodnikami. Ja kupowałem u Leny:

 

http://www.lena-pachotour.pl.tl/

 

Ale nie jest to jedyne polskie biuro w Alanyi.

 

Aha. Ciekawostka, o której nikt nie informuje (bo biura podróży na niej nie zarobią): W samej Alanyi jest jaskinia do zwiedzania :) Wstęp 4 liry. Przy plaży tuż u podnóża wzgórza zamkowego po zachodniej stronie. Jaskinia nie jest jakaś duża, ale waro zajrzeć :) Niesamowite stalaktyty i stalagmity. Jak ją znaleźć? Wejdź na:

 

http://maps.google.com/

 

i w wyszukiwarkę wpisz te współrzędne:

 

 36.542491,31.988411

 

-- Pozdrawiam Ajgor

ceny wycieczek

Wróciłam kilka dni temu z Turcji gdzie min. wypoczywalam 7 dni w Alanyi. Byłam także na raftingu. W tym samym pontonie płynełam z ludzmi którzy za tą samą wycieczkę zapłacili 25 Euro a ja z koleżanką 15 Euro. Byli tacy co płacili 18 lub 20 Euro. Różnice są i jak widać nawet znaczące. Ja swoją wycieczkę kupiłam w Tureckim biurze ale Turek dosyć dobrze mówił po polsku.

Witam Wczoraj wróciłam

Witam Wczoraj wróciłam właśnie z miejscowości incekum ok 25km od Alanyi. Polecam gorąco RAFTING-super sprawa, a także łaźnie turecką . w razie pytań GG 3730764.

W poblizu Alanii polecam

W poblizu Alanii polecam jaskinie Dim i kanion Sapandre. Dluzsze,ale niezapomniane "wypady"to Kapadocja (3 dni HP 45 eur ),Anamur(jednodniowy , 20 eur).Godna polecenia jest tez trasa Demre-Myra-Kekova (1 dniowa ,ca.35 eur) Ciekawym miejscem jest Dimcay ,dojazd z dworca dolmuszy w centrum Alanii za 2 liry. Niektore biura maja takze w ofercie Izrael 1 dzien za 95 eur. Glownym biurem w Alanii jest Pacho Tour -wszystkie inne male biura to wlasnie posrednicy tej firmy.