Kieszonkowy słownik turecko-polski polsko-turecki

Autor: 

Barbara Podolak, Piotr Nykiel

Wydawnictwo: 

Krakowskie Wydawnictwo Naukowe

Rok wydania: 

2008

Język: 

polski

Orientacyjna cena książki: 

40 zł

Rodzaj książki: 

podręcznik/samouczek

Zgodnie z posiadanymi przez nas informacjami jest to jedyny w tej chwili dostępny słownik turecko-polsko-turecki. Zachęcamy do zakupu i dzielenia się opiniami na jego temat ;)

Dostępny w księgarniach internetowych i sieci EMPIK.

Zalety:

  • Wydany w języku polskim.
  • 40 000 wyrazów hasłowych i zwrotów.


Odpowiedzi

SLOWNIK...

ZA KILKA DNI LECE Z MOIM SYNEM NA URLOP DO TURCJI...WIADOMO..RADOSC, ALE ROWNOCZESNIE NIEPOKOJ...MOJE ZARADNE DZIECKO ZAMOWILO PRZEZ INTERNET ,,ROZMOWKI POLSKO- TURECKIE''...WYD.KRAM, WARSZAWA 2002, ZA KWOTE NA PEWNO MNIEJSZA NIZ 20 ZL...PRZEJRZALAM...LATWE, PROSTE I PRZYJEMNE...NA NASZE POTRZEBY WYSTARCZY...POLECAM...

Jedyny nie jest ale bardzo dobry i tani

Muszę przyznać, że słownik ten jest naprawdę dobry i bynajmniej nie napisany czcionką dla ślepców, żeby tylko zapełnić strony i więcej było. Ponadto podaje wiele przykładów użycia wyrazów, związki frazeologiczna, które tworzą, a część gramatyczna jest lepsza niż w niejednej książce całkowicie poświęconej językowi tureckiemu. Sympatycznie się z niego korzysta, no i cena.. sama kupiłam go za 9.90zł w jakieś księgarni na promocji, ale widzę że w Internecie w wielu miejscach dostępny jest za kwotę 8 złotych. Mam także inne słowniki do tureckiego, ale jak dla mnie ten jest najlepszy z dotychczasowych, które się ukazywały.