Praktykant w Istambule

Wyjeżdżam na 3 miesięczną praktykę do Istambułu. Wszystko załatwiam sam, uczelnia podpisała tylko zaświadczenie że jestem studentem i zaliczą mi praktykę w wybranym biurze projektów.

Nigdy w Turcji nie bylem, najbardziej nurtuje mnie sprawa mieszkania, czy załatwiać zakwaterowanie przez rezerwację w internecie na cały pobyt czy na krócej i szukać coś tańszego na miejscu.

Będę wdzięczny za wszystkie rady i wskazowki.

Fora: 

Stambuł

Ja bym ci radził poszukać czegoś na miejscu. Stambuł to olbrzymie miasto, w godzinach szczytu zakorkowane na maksa i dlatego lepiej znaleźć coś blisko miejsca pracy. Poza tym Stambuł dzieli się na różne dzielnice między którymi są olbrzymie różnice i społeczne i w kwestii np bezpieczeństwa. Lepiej pojedź tam, zamieszkaj w jakimś tanim hotelu i rozejrzyj się na miejscu, orientując się wcześniej dobrze w cenach.

Praktyka w Istambule

Dziękuję Ci bardzo za radę, chyba tak zrobię. Kupiłem bilet na tydzień przed praktyką i rozejrzę się za tanią kwaterą. Praktykę mam w centrum TAKSIM. Pozdrawiam serdecznie Filip

zycze ci powodzenia na

zycze ci powodzenia na praktykach. ja wlasnie swoje koncze i szczerze mowiac nie jestem zbyt zadowolona. dosyc sporo problemow z biurokracja turecka na dobre zniechecilo mnie do bycia zadowolonym z pobytu:(