Poszukiwany tani nocleg w Istanbule: Aksaray lub jego okolice

Hej,

byłem już raz w Turcji, m.in. w Istambule w 2009, gdzie nocowałem w dzielnicy Aksaray, tuż obok stacji metra. Otel Duru niestety wydaje się zamknięty, gdyż maile nie dochodzą, a telefon milczy. Czy ktoś z forumowiczów mógłbym polecić tani nocleg dla 2 osób? Cenowo szukam noclegu do maks 50zł, bo sam wyjazd jest niskokosztowy(tylko na  4 dni). Z góry dziękuję za informacje :)

Pozdrawiam

 

Michał

Fora: 

Termin pobytu to 20 -23

Termin pobytu to 20 -23 września, przylot w czwartek jakoś po 16:00,a  wylot już w niedzielę około 17.

Na Aksaray jest sporo małych hotelików, również takich robotniczych-porównując do polskich realiów, tylko one nie mają swoich stron internetowych. Z kolei Sirkeci czy Eminonu to centrum więc zdaję sobie sprawę że rezerwując przez net zapłacę więcej niż przychodząc na miejsce osobiście i pytać o cenę :)

Dzięki za link do tej

Dzięki za link do tej strony, nie znałem jej. Przejrzałem pobieżnie i z tego co widzę cenowo bardzo podobnie jak Hostelbookers. Ceny od 2009 roku najwyraźniej podskoczyły, bo najniższa cena 50zł jest w pokoju wieloosobowym, chociaż znalazłem miejsce w pokoju 2 osobowym za 65zł od osoby...szukam dalej. Dzięki za link! :)

Michale,

zajrzyj też na profil Turcji w Sandałach na FB, tam sporo osób ma dla Ciebie podpowiedzi i sugestie :)

Dzięki Iza :) Dzięki

Dzięki Iza :) Dzięki podanemu na stronie FB linkowi któregoś z użytkowników udało mi się już zarezerwować nocleg:) Jest to co prawda nocleg w wynajmowanym pkoju u młodego Turka, ale to dzielnica Aksaray, nieopodal miejsca gdzie poprzednio mieszkałem i cenowo jest znośnie- pokój 2 osobwy za 72 zł /doba:) Dzięki za pomoc!

Miło mi :)

Mam oczywiście bezinteresowną nadzieję na relację po wyprawie!