Noclegi koło Bursy nad morzem?

Tytuł może trochę niezbyt precyzyjny, ale zastanawiam się czy ktoś zna jakiś pensjonat, hotel wart polecenia w okolicach Gemliku lub Mundanyi nad morzem? Jest taki plan, żeby jechac do Bursy, pozwiedzać cały dzień i na jedną noc lub dwie noce jechac nad morze na plażę i tam oddać się lenistwu. Stąd moja prośba o informacje na temat noclegu i ładnej plazy w tej okolicy.  

Fora: 

coach surfıng

nıe wıem czy uda sıe spedzıc caly dzıen w Bursıe, bo mnıe zajelo to jakıe 6 godzın i wszystko co bylo godne uwagi zobaczylem. Co do noclegow to proponuje sprwadzıc dostepnos na coachsurfıng.org To jest stronka z ludzmı ktorzy moga przenocowac na calym swıecıe ı moze w tych mıastach ktos tez bedzıe dostepny. Oczywıscıe nıe jest to hotel, ale moım zdanıem duzo cıekawsze jest podrozowanıe ı poznawanıe nowych ludzı, zostajac u nıch na jedna-dwıe noce. Ja tak robıe przez caly czas. Obecnıe jestem w Eskışehir ale jutro juz jade do Adapazari tez na coach. Sprobujcıe tego, mysle ze wspomnıenıa beda lepsze nız z hotelu.

6 godzin w Bursie

...i zobaczyłeś wszystko, co tam godne uwagi, w tym uzdrowiskowo-termalną cześć miasta - Çekirge, grobowce pierwszych sułtanów osmańskich, Zielony Meczet oraz wjazd kolejką górską na Uludağ? Gratuluję tempa :P

Też jestem pod

Też jestem pod wrażeniem. Sam byłem 2 dni, ale nie uważam żebym poznał miasto jakoś bardzo gruntownie.