Niekomercyjne bazary i targowiska w Stambule.

Witam 
Wybieram się do Stambułu w sierpniu i planuję nie zabierać ze sobą żadnych ubrań :) Moje pytanie brzmi: gdzie w Stambule znajdują się targowiska, hale targowe, stragany, bazary, uliczki handlowe itp gdzie można kupić super ubrania za niewielkie pieniądze? Oczywiście mówię tu o sprzedaży detalicznej. Interesują mnie przede wszystkim koszulki i bluzy. Interesują mnie miejsca które nie są przeznaczone pod typowego turystę jak Kryty Bazar itp. Chciałbym znaleźć miejsca gdzie można znaleźć fajne ubrania za przestępną cenę. Miejsca z tzw orinalnymi podróbkami też wchodzą w grę, Abercrombie, Ralph, Tommy itp. Bardzo proszę o pomoc ludzi obeznanych w temacie. Dziekuję.

Fora: 

kolego niekomercyjny bazar

kolego niekomercyjny bazar odnosi się w turystów. Chodzi o miejsca które są niepopularne, nie odwiedzane przez turystów, gdzie codzinne zakupy robią jedynie tutejsi mieszkańcy. 

komercja1. «działalność

  • komercja
    1. «działalność nastawiona jedynie na osiągnięcie zysku; też: produkty takiej działalności»
    2. daw. «handel»
    • komercyjny, komercjalny • komercyjnie • komercjalność

Czyli niekomercyjny oznacza nienastawiony na zysk lub niehandlowy

dobra kolego ja widze, ze mam

dobra kolego ja widze, ze mam doczynienie z gosciem ktory jest typowym internetowym "poprawnym spamerem". Kóry nie ma nic do napisania w temacie a bedzie tutaj wywodził swoje mądrości. Wiadomo o co chodzi w poscie a tu sie znalazł nauczyciel jezyka polskiego. Odpusc chłopie. Ja tu sie nie zarejestrowałem zeby z toba toczyc głupią słowną przepychankę tylko po to zeby uzyskać informacje na temat który mnie inresuje. 

Chłopie, miej pretensje do

Chłopie, miej pretensje do siebie bo nie potrafisz sklecic kilku sensownych zdań. Wiemy, ze język polski, trudna język ale ćwiczenie czyni mistrza.

Spokojnie, spokojnie...

...my tu lubimy wyrażać się jasno i poprawnie językowo :) Co do bazaru, na którym kupują głównie Turcy, a nie cudzoziemcy, to możesz zajrzeć w okolice pomiędzy Krytym Bazarem a Bazarem Egipskim. Tam są całe ulice ze straganami, stoiskami i sklepami odzieżowymi, ale nie wiem, czy sprzedają podróbki znanych marek, czy tylko oryginalne tureckie ubrania.