Bayram a podróżowanie

Cześć! Jestem tutaj nowa ale już od jakiegoś czasu korzystam z Turcji w sandałach i uważam, że jest to niesamowita strona, która bardzo pomogła mi podczas mojego dość długiego (3 miesiące) pobytu w Turcji. W najbliższą sobotę lecę do Antalyi na tydzień a wiem, że dzisiaj zaczyna się jedno z największych świąt w Turcji i ciekawi mnie czy ktoś ma może jakieś wskazówki, podpowiedzi w jaki środek transportu najlepiej zainwestować? Potrzebuję się przemieścić w okolice Izmiru (Ozdere) lub ewentualnie w drugą stronę - Iskenderun. Dopiero wczoraj podjęłam decyzję o wylocie więc moja podróż jest na etapie planowania (nie do końca jeszcze jestem zdecydowana czy wyruszę na wschód czy na zachód:) ale chętnie zobaczę co macie do powiedzenia na ten temat.

Pozdrawiam! Iyi bayramlar! ;)

Fora: 

Bayram a podróże

Jeżeli przylecisz w sobotę 19 października, to święto w zasadzie już się skończy, ale zaczną się masowe powroty poświąteczne Turków od rodzin do miejsc pracy. Tak czy siak, będzie tłoczno w komunikacji. Ze środków transportu: pociąg odpada - bo nie ma linii kolejowej w okolicach Antalyi. Pozostaje samolot - możesz sprawdzić ceny połączeń, ale cudów bym nie oczekiwała przy takim terminie :( oraz autokar - połączeń np. między Antalyą a Izmirem jest bardzo dużo, więc na pewno znajdzie się miejsce.

Dzięki ogromne:) pewnie

Dzięki ogromne:) pewnie skończy się rzeczywiście na autobusie bo właściwie już teraz jak sprawdzam loty to wszystko jest zabukowane. Pozdrawiam jeszcze z Polski:)