O czym chciał(a)byś poczytać na Turcja w Sandałach?

Kuchnia turecka
42% (40 głosów)
Opisy miast
27% (26 głosów)
Kultura
9% (9 głosów)
Historia i zabytki
15% (14 głosów)
Mam inny pomysł i dam wam o nim znać :)
6% (6 głosów)
Razem głosów: 95

Odpowiedzi

Inny pomysł

Fajnie by bylo, gdyby Panstwo napisali cos o bezpieczenstwie ( tez dotyczy to kobiet), zwyczajach Pozdrawiam Ania P.S Czy w Turcji tez przejscie ulica jest takie meczace jak np. w Egipcie, gdzie gdyby mogli to by Cie w tych sklepikach pozymakali :-)Nagabywanie, gdzie nie mozesz w spokoju zrobic kroku jest tam na dluzsza mete baaaardzo uciazliwe.A jak sie ma sprawa w Turcji?

Bezpieczeństwo w Turcji

Postaramy się wykorzystać ten pomysł i wkrótce coś szerzej napisać o kwestii bezpieczeństwa w Turcji.

 

P.S. Przejście ulicą w Turcji nie jest męczące, o ile nie zachowujemy się prowokująco :) Oczywiście sprzedawcy zawsze będą zachęcać do zakupów, ale można ich łatwo zbyć, dziękując po turecku "Tesekkur ederim!"

ceny wycieczek

Przeczytałem uważnie wątek wycieczek fakultatywnych jednak nie natrafiłem na ceny tych wycieczek. Piszecie tylko, że w biurach poza hotelem może być nawet 50% taniej. Zorientowanie sie w cenach przed wyjazdem pozwala zaplanować wydatki i zabrać odpowiednią ilość gotówki:) Strona naprawdę świetna i znalazłem dużo interesujących wiadomośći. Może jeszcze umieścić popularne zwroty w języku tureckim? Pozdrawiam w sandałach. Grzegorz