Czym jest dla Was Turcja w Sandałach?

blogiem podróżniczym
11% (11 głosów)
forum dyskusyjnym
1% (1 głos)
kompendium wiedzy
63% (60 głosów)
portalem tematycznym
17% (16 głosów)
czymś innym...
8% (8 głosów)
Razem głosów: 96

Odpowiedzi

Czymś innym...

...czyli czym dokładnie? Jeżeli macie jakieś przemyślenia/wrażenia/opinie, to proszę o wpisanie ich w formie komentarza pod ankietą. Dla mnie TwS jest wszystkim po trochu, ale to moje podwórko i miejsce w sieci i nie jestem obiektywna, więc czekam na inne wpisy!

należy poszerzyć...

bo tak jest w większości sensownych ankiet...

a w tym przypadku - TwS jest dla mnie miksturą wszystkich opcji..

dylematem pozostają proporcje ...

i być może w ten sposób postawilbym pytania ...

ole ...

Ankieta

Ankieta  jak zwykle kompletnie bezsensowna, tak jak odpowiedź na pytanie: jakie kobiety się podobają? a) blondynki b) brunetki c) wysokie ..... i wybierz tylko jedną opcję! I dla mnie TwS to wszystko po trochu, a i są obecne trudne do zdefiniowania aspekty. Mam tylko nadzieję, że się to nie przepoczwarzy w towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie każdy każdemu stawia piwo albo śle buźkę i czeka na zlot gwiaździsty userów w Pajęcznie albo w zagłębiowskim trójmieście D.G. !!! Zacytuję "Moją Litanię" Leszka Wójtowicza z 80' r. : Nie pragnę wcale, byś była wielka.... by cię uważano za perłę świata i wybrankę Boga... Niech to będzie - raz już cytowałem A.Garczarka - kantor wymiany myśli i wrażeń. Pls !

Ankieta jest dobrze skonstruowana :)

tj. zgodnie z moimi założeniami :P W przypadku stałych użytkowników, takich jak Ty, Lukromanie, to ja wiem, że sprawa wygląda na bardziej złożoną i trudną do ujęcia w jednym czy dwóch słowach. Dla Was - bywalców - jest opcja wypowiedzi pisemnej. Ankieta, mam nadzieję, dotrze do większej ilości osób, które na TwS zaglądają okazjonalnie i dzięki temu do mi szerszy pogląd na percepcję TwS-a w świecie internetowym. Już się dowiedziała, na ten przykład, że są osoby regularnie tu zaglądające, które nie wiedziały o istnieniu naszego forum wymiany doświadczeń - to mi daje do myślenia!

Powiadasz, żeby zlotu userów w D.G. czy gdzie indziej nie robić? Bo co do buziaków i piwa, to jakoś nie mam złudzeń - tutaj nikt sobie aż tak nie słodzi, raczej wali między oczy, jeżeli jest taka potrzeba.

ankieta

Turcja w Sandalach jest dla mnie swietnym zrodlem informacji, ciekawostek i doskonalych zdjec !!!