Apel do czytelników TwS!

Portal Turcja w Sandałach działa od 2008 roku, a więc niedługo będziemy obchodzić jego 8 urodziny. Podejrzewam, że znajdzie się tu nawet parę osób, które skorzystały z wiadomości tu umieszczanych, przy okazji planowania własnej wyprawy do Turcji, prawda?

Z okazji zbliżających się urodzin TwS mam do Was gorącą prośbę. Jeżeli byliście w Turcji, obejrzeliście malownicze zakątki, sfotografowaliście Waszą podróż, to teraz - gorąco Was zachęcam do dodania relacji z Waszej wyprawy. Wystarczy się zarejestrować i opisać Wasze doświadczenia. Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek trudności - z rejestracją, dodawaniem zdjęć lub czymkolwiek innym, to służę poradą i pomocą.

Dla zilustrowania zasięgu takich relacji wystarczy, iż powiem Wam, że najpopularniejsze z tych, które pojawiły się na portalu TwS, przeczytało aż 36 tysięcy osób. Przykładem niech będą: Autobusem przez Turcję - to prostsze niż się wydaje, 2012 Turcja dookoła czy też Nasza turecka przygoda.

Dzięki zaangażowaniu naszych Czytelników portal stanowi źródło inspiracji dla kolejnych zespołów podróżniczych. Wszyscy działamy tu na zasadzie wolontariatu lub też grupy wzajemnego wsparcia. To co, pomożecie?

Odpowiedzi

Wezwanie-wyzwanie

Wezwanie-wyzwanie zostało rzucone,więc mimo swej osobistej niechęci do pisania-postaram się "spłacić dług wdzięczności" wobec TwS.Pozdrawiam.