Alanya kwatery prywatne

Witam poszukuję kwatery prywatnej w Alanyi. Czy ktoś może polecić jakieś fajne, kameralne, czyste, miłe rodzinne miejsce i oczywiście tanie. Lecę w lipcu na dwa tygodnie (1 osoba). Chcę poczuć smak w miarę realnego tureckiego życia. Może być też mały rodzinny pensjonacik. Pozdrawiam Graża.

Fora: 

Alanya - kwatery

Nie jestem w stanie doradzić konkretnego pensjonatu w Alanyi, bo szczerze powiedziawszy szybko stamtąd uciekałam. Jeżeli szukasz małych, rodzinnych pensjonatów, to Alanya nie wydaje się być odpowiednim miejscem, tam przeważają duże kompleksy hotelowe. W razie czego zdałabym się na łut szczęścia i poszukała czegoś na miejscu. Czy naprawdę aż tak zależy Ci na Alanyi?

Zależy mi o tyle, że chcę

Zależy mi o tyle, że chcę spotkać się ze znajomymi, którzy wykupili wycieczkę zorganizowaną. Jednak nie zamierzam tam długo zabawić bo nie lubię kurortów, dużych obiektów hotelowych i tych wszystkich organizowanych atrakcji (wątpliwej jakości). Dlatego szukam czegoś kameralnego. Próbowałam swoich znajomych namówić na coś fajniejszego. Niestety oni się boją. Ja natomiast uważam, że przy zachowaniu zdrowego rozsądku i przestrzeganiu kilku zasad doskonale sobie poradzę nawet jadąc sama. A tak na marginesie zamierzam dotrzeć do Malatyi.

Pozdrawiam.