Komunikat administracyjny

Drodzy Użytkownicy portalu Turcja w Sandałach!

Portal przeszedł właśnie gruntowną aktualizację stojącego za nim oprogramowania. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu miejscach widoczne są obecnie niedociągnięcia, które będziemy sukcesywnie eliminować. Jeżeli zauważycie jakiekolwiek błędy, problemy itp. kwestie, to bardzo prosimy o kontakt w formie komentarza pod tym wpisem lub drogą mailową.

Wasi (zapracowani) Administratorzy

Odpowiedzi

TwS

Nie potrafię ukryć podziwu dla utalentowanych młodych ludzi, którzy nie tylko potrafią stworzyć, ale ciągle doskonalą swoje - wydawałoby się profanom - absolutnie doskonałe dzieła. Chapeau bas !!!

aktualizacja portalu

Generalnie portal działa bardzo dobrze. Mam tylko 2 uwagi: 1. Brakuje mi folderu pt. Zabytki, może to być w ujęciu regionalnym bądź też chronologicznym, ważne, by był. 2. Taki drobiazg: przycisk "Powrót do listy kandydatur" nie działa, ale to naprawdę drbnostka. Gratuluję wytrwałości w realizowaniu tego portalu.

Dziękujemy ślicznie!

1. Zabytki są ukryte w folderze Historia i polityka... Może rzeczywiście trzeba je bardziej wyeksponować. 2. Słuszna uwaga, już poprawiamy, zagubił się nam fragment kodu podczas migracji.