Wyjazd do Turcji

Witam wszystkich, po blisko roku czytania jak fajnie jest w Turcji postanowiłem wraz z moja rodziną, zwiedzić cząstkę tego pięknego ziemskiego zakątka.

Jedziemy busem i możemy ze sobą zabrać  2 osoby jeżeli odpowiada wam termin luty (tego roku) do ustalenia ale nie później niż 16 luty zapraszam . Jeżeli już tam byłaś lub byłeś to jeszcze lepiej my jedziemy pierwszy raz. Bus jest kilku letni i ma asistance . Nie będę ukrywał że ostatnia kroplę czary aby jechać do Turcji napełnił brak nowych pomysłów na handel czym zajmuje się od ponad 20 lat. Mamy razem z żoną dusze małego wagabundy i lubimy poznawać nowe miejsca podróżując naszym busikiem gdzie się da a że do Turcji się da to jedziemy.

Pozdrawiam wszystkich

Mariusz 

(mailjesttaki)admin@mariuszpapa.com 

tel. jest na mojej stronce 

Fora: 

kurcze, 10go lutego znajoma

kurcze, 10go lutego znajoma właśnie do mnie przylatuje na zwiedzanie. Już ma kupiony bilet. W każdym razie, mieszkam już ponad 4 miesiące (Erasmus) w miejscowości Afyon (na pewno będziecie przejeżdżać). W daniach 10-19 luty będę ze znajomą zwiedzał zachodnią Turcję, gdybyście w tym czasie byli w okolicach i mieli ochotę pozwiedzać razem byłoby nam bardzo miło. A i nie powiem, środek lokomocji by się bardzo przydał ;) W razie czego proszę o kontakt :) greg_pelka@o2.pl Pozdrawiam! Grzegorz