Wyjazd do Alanyi

Witam wszystkich użytkowników tej fajnej strony.W maju jadę do Alanyi,do hotelu "Aurora".Może ktoś,wie coś więcej na temat tego hoteliku?Jak wyglądają sprawy zcenami np; odzieży(podróbki),kosmetyków,alkoholu,słodyczy?Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrowienia.

Fora: 

graza   Hej. Nie

graza

 

Hej.

Nie należy spodziewać się rewelacji, ale Aurora to mały sympatyczny hotelik z miłą obsługą. Nie pracują tam obskakujący turystów chłopcy, tylko sympatyczna turecka rodzinka. Kwestia podejścia. Blisko do morza, blisko do centrum i przede wszystkim dworca autobusowego. W zasadzie wszędzie blisko. Jest to miejsce tylko do spania i jak dla mnie bardzo dobrze. Dobijające jest jedynie karaoke w sąsiedniej restauracji, ale spoko o 24 kończą pokaz talentów. Miłego pobytu.

Polecam aktywne zwiedzanie.

Polecam aktywne zwiedzanie. Tydzien temu bylem pod wodospadem Alara - POLECAM!!! Tylko dojazd troche trudny 2-3 godziny jazdy samochodem po gorskich drogach. Poza tym w okolicy jest duzo innych latwiej dostepnych atrakcji, o ktorych nie ma jeszcze na tej stronie. Ale duzo jest. P.S. Zamiescilbym zdjecie tego wodospadu, ale nie wiem jak.