wschodnia Turcja

Piszę pracę licencjacką na temat atrakcyjności turystycznej wschodniej Turcji z punktu widzenia backpackerów i bardzo potrzebuję Waszej pomocy w wypełnieniu ankiet. Będę bardzo wdzięczna ! :D
Pozdrawiam, Monika Tolak


Link do ankiety:

http://www.survio.com/survey/d/R0I9G4M2O5W2F9I4H

Fora: 

Backpacker

Czy możesz wyjaśnić słowo "backpacker" i odpowiedzieć (sobie i nam) dlaczego wschodnia Turcja ma być atrakcyjna dla tej grupy podróżników ?

wędrówka po wschodniej Turcji ...

zajrzałem do wiki przez ramię wujaszka gugla i znalazlem od razu definicję plecakowców...

potem sobie przeczytałem ankietę i zadaję pytanie :

- dlaczego tylko Turcja wschodnia

- dlaczego tylko plecakowcy ?

Przypuszczam, że albo wybrałaś sobie sama temat z niezbyt zrozumiałch przyczyn i to dwakroć zawężając jego zakres lub opiekun naukowy temat narzucił ...

Uśmiechnąlem się pod wąsem czytając na końcu słowo "Matryczki"...

I to jest kolejne pytanie - co To jest ?

Mimo wszystko życzę powodzenia naukowego a być może i niesolowego wybrania się z walizką na plecach po wschodnich kresach TR...

 

Wschodnia Turcja sama w sobie

Wschodnia Turcja sama w sobie wciąż nie jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. Dalsze zawężenie ewentaulnych ankietowanych do "backpackersów" nie wróży zbyt dużej frekwencji. 

Bacpackersi

Oczywiście wiem co ten termin oznacza, ale chciałem abyś wyjaśniła sobie i innym na czym polegać ma różnica pomiędzy podróżami z plecakiem a z walizką, i to po wschodniej Turcji. Bo ja tej różnicy nie widzę, tak samo zresztą, jak szczególnej różnicy w podróżowaniu własnym bądź wynajętym samochodem a podróżą publicznymi środkami transportu gdziekolwiek w Turcji. W konsekwencji takiego ustawienia kryteriów nie mogę wziąć udziału w ankiecie, tak samo chyba jak i Jacky czy Iza i inni, bośmy nie backpackerzy, chociaż swoje spostrzeżenia mamy z podróży także po wschodniej Turcji.

Iza jako backpacker

Zgadzam się z tym, że grupa docelowa jest w przypadku tej pracy bardzo zawężona. M.in. z tego powodu zgodziłam się na propagację tego kwestionariusza ankietowego nie tylko na portalu TwS, ale też na FB - niech dziewczyna ma nad czym pracować.

Z drugiej strony - ja się wcale nie czuję wyłączona z udziału w ankiecie, bo zanim zaczęłam jeździć po Turcji samochodem, to ją wszerz i wzdłuż z plecakiem przejechałam :)

Backpackerska Iza w Malatyi