tureckie linie Pegasus

Witam

 

mam pytanie, czy zna ktoś tureckie linie lotnicze Pegasus, a być może ktoś nimi leciał ze Stambułu do Berlina lub w odwrotnym kierunku. Czy ktos sie orientuje, czy rezerwując bilet elektroniczny tych lini pobierana jest dodatkowa opłata przewożnika, czy należy tez opłacić miejsce w samolocie lub jedzenie. Czytałam bowiem na forach, że należy oplacić, a to sa dodatkowe koszta, choć gdy wchodziłam na stronę tego przewoźnika były tylko opcje do wyboru bez obowiązku wykupienia. Być może ktos rozwieje moje wątpliwości.

 

Pozdrawiam

Fora: 

Leciałem ju parę razy

Leciałem ju parę razy pegasusem i zawsze cena była taka jaka widniała na stronie żadnych innych opłat nie było, żarcie itp dopłacasz tylko jeśli chcesz. Pegasus na mnie ogólnie zrobił niezłe wrażenie, dobre ceny przede wszystkim.

też tak uważam

pegasus to bardzo dobre linie... żadnych ukrytych kosztów... na pokładzie bardzo miło i całkiem wygodnie się siedzi -  ostatnio kiedy wracałem z Antalyi i samolot miał opóźnienie w zwiazku z ostatnim dniem święta Bayram i całym zamieszaniem jakie z tym się wiaże - wszyscy zostali przeroszeni za pół godziny opóźnienia... szok jak na tanie linie... żałuję że do Maroka lata tylko Ryanair... choć dobrze że wogóle...

Dobrą alternatywą dla

Dobrą alternatywą dla Pegasusa są inne tureckie linie lotnicze- SunExpress. Podobnie jak P. oferuje połączenie m.in. Berlin-Stambuł, a w najlepszej ofercie można go upolować już za 50 euro. A w czasie lotu podobno oferowany jest darmowy poczęstunek (a "podobno" dlatego, że go przespałem, więc nie wiem jak to jest do końca ;).

Witam odpowiadam na

Witam

odpowiadam na pytanie dla wszystkich innych zainteresowanych liniamii Pegasus, są to tureckie, tanie linie lotnicze, dość dobre, jedzenie jest płatne w samolocie, ale jeśli tylko ktoś chce zakupić, nie opłaca się również miejsc siedzących tak jak jest to podane na stronie tych linii, jeśli są promocje np. że za dany bilet nie ma opłat lotniskowych to faktycznie nic się nie dopłaca później na lotnisku, więc warto zaglądać na strone tych linii jeśli ktoś wybiera się do Turcji bo często są fajne promocje i można kupić bardzo tanio bilet.

 

Pozdrawiam

Gaziantep - Niemcy

Hej, Jezeli mi pomoc odnalzesc tanie polaczenia na trasie Gaziantep - Nimecy i to najlepiej Bremen, Hamburg badz Hanover w miare tanie z przesiadkami obojetnie bede mega wdzieczna szukam na kwiecien, maj w ta i z powrotem :P fazuczi@wp.pl