Turcja, Alanya, wrzesień, trzecia koleżanka poszukiwana

 Hej!

Dwa lata z rzędu byłam w Turcji a dokładniej w Alanyi. Dotychczas wyjeżdzałam tam z siostra i koleżanką, ale w tym roku nie mogą, dlatego ogłosiłam się na forum by poszukać koleżanki, która też chicałaby sobie w te okolice pojechać. Udało mi się już znaleśc jedną osobę, która ze mną pojedzie. Jest to Ania. Poznałyśmy się na gumtree i niedawno spotkałyśmy i możesz być pewna, że z nami nie będzies zsię nudzić :D Szukamy trzeciej osoby bo w trójkę zawsze taniej i zabawniej :)
Alanya to miejsce bardzo specyficzne. Charakteryzuje się szczególnie tym, że jeździ tam cała masa młodych ludzi, pełnych energi, nastawionych na międzynarodową integracje :)
Sama Alanya jest na prawde ładna, w samym centrum Alanyi jest półwysep ( góra wystająca w morze ) na szczycie której jest warowny zamek, który mozna zwiedzieć, a przy okazji zobaczyć niesamowite widoki. W okolicznych biurach podróży organizowane są róznego typu spływy pontonami, jeep safari, nurkowanie, całodniowe rejsy statkiem z pokazem delfinów i zółwi, wycieczki do Pamukale, Istambułu.
 
Do tego niesamowita pogoda, piaszczysta plaża, no i przede wszystkim niesamowicie rozwinięte zycie nocne! W porcie znajdującym się w centrum Alanyi jest impreza na imprezie ( szczególną popularnością cieszy się Robin Hood).
 
Chciałabyśmy pojechać w terminie 08.09-19.09.2012. To jest 11 dni.
Zawsze jeżdziłam tam z biurem podróży Wezyr Holidays. Cena orientacynie waha się w granicach 2000-2100 zł za ten okres w All inclusive. 
 

Tutaj kilka ofert:

Lepsza -> http://www.wezyrholidays.pl/hotel/HEDEF_KLEOPATRA_GOLDEN_SUN,535,180,5,1,500,3,0,11201209080010153070154390001800053000000000000535.html

Gorsza -> http://www.wezyrholidays.pl/hotel/KLEOPATRA_SAHARA,1248,132,5,1,500,3,0,11201209080010153070154390001320053000000000001248.html

Chciałabyśmy pojechać w tym terminie ponieważ:
 
- jest bardzo gorąco, a nie tak upalnie jak rodem z sahary ( temperatury oscylują w okolicach 32 stopni, nie 45 )
- jest dużo ludzi, ale nie ma tłoku. Mozna na spokojnie znaleśc miejsce na plazy, w klubie, pubie, restauracji - nie są przetłoczone
- jest duzo taniej. Zarówno wycieczka jest tańsza, jak i na miejscu jest taniej. Mozna sie targować do woli ( Turcy chac sie pozbyc towaru, bo zbliza sie koncowka sezonu), w restauracjach, klubach jest taniej. Wolne wstępy do klubów, tańsze wycieczki, itd. itp.
 
Sama zawsze jeździłam w tym okresie i nigdy nie żałowałam.
 
Jeżeli chodzi o mnie to mam 25 lat, aktualnie pracuje w firmie IT jako programistka, pochodzę z okolic Wrocławia, aktualnie mieszkam w Warszawie. Jestem osobą słowną, wartą zaufania.
Do Alanyi chce jechać odpocząć, przy okazji się pobawić. Lubie poleżec na plazy jednoczesnie aktywnie spedzając czas ( siatkowka, plywanie, bieganie ).

Jeżeli chodzi o standard to nie zależy nam na czymś ekskluzywnym. 
Możesz napisać parę słów o sobie i o tym czego oczekujesz od takiego wyjazdu? Daj znac co o tym myślisz :)
 
Pozdrawiam
Karolina

Fora: 

nieee...

Hej!

 

Eeee.... To nie jest żadna reklama... Wtf? Dlaczego takie podejrzenia?

 

Szukamy trzeciej osoby(koleżanki) na wyjazd, by było nam taniej, a że zastanawiamy się nad tymi dwoma ofertami to je wkleiłam. To chyba nic złego, że przedstawilam propozycje, ktore nas interesują...

 

Pozdrawiam

Karola

fajny marketing....

jeśli szczere zaproszenie - to sorki z mojej strony... ... na wytłumaczenie jest naprawdę zmysł obserwacyjny, teraz są takie "tryndy" w marketingu... ... wobec tego udanej zabawy i pełnego relaksu... ... a po powrocie kilka fotek i trochę opisu z lokalnych dyskotek... może wypad zaowocuje kolejnym mariażem :-))

Niemiły komentarz

Nie rozumiem przyczyny tych "miłych" komentarzy. Ale jeżeli w jakiś sposób zaspokaja to Twój kompleks wyższości, nie ma problemu :) Nie lubię tylko gdy ktoś wyraża się na temat kogoś innego, nie mając zielonego pojęcia, kim/jaka jest dana osoba. Dla Twojej informacji, może i lubię się bawić i poznawać nowych ludzi, ale mam co nie co w głowie i szanuje się jako osoba. Jest to forum, w którym umieszcza się ogłoszenia i odpowiadają na nie osoby zainteresowane, a nie takie która mają na celu kogoś innego obrazić - chyba uderzył Ci dostęp do internetu do głowy. Pozdrawiam Karolina

Forum a sprawa ogłoszeń

Ciekawe, bo mi się wydawało, że to jest forum służące wymianie doświadczeń w samodzielnym zwiedzaniu Turcji, ale chyba jednak się myliłam ;) Człowiek całe życie się uczy...

Dinozaury

Samodzielnie podrużujacy po Turcji Polacy to jak dinozaury. Podobno były ale nikt nie widział zywych.

A tak na serio to w czasie podrózy po Turcji spotkalismy chyba tylko jedna Polkę. Ale ona właściwie sie nie liczy bo wyszła za Włocha i przyjechała do Turcji z włoskim towarzystwem. Druga opalajaca sie na Patarze mówiła co prawda po naszemu ale miała tylko polskie pochodzenia, bo rodzice wyemigrowali do Anglii. A samochodów z nasza rejestracja widziałem może kilka. A podrózowalismy po cywilizowanej części Turcji czyli nie dalej niz Kapadocja.

 

O tempora, o

O tempora, o mores! 

Popatrzymy na to z innej strony: 

dzięki temu wpisowi znamy już nową definicję półwyspu, wiemy, jakie ceny ma jedna z firm turstycznych (osobiście nie miałam pojęcia, że za 11 dni można zapłacić 2 tysiące dolarów ?!?), że miłe przeprosimy i zaproszenie do relacji (to do jacky) jest traktowane, jako obraza, i wreszcie - dowiadujemy się, po 4 latach, do czego nam naprawdę to forum służy :-)))))))

Iza ma rację. Uczymy się całe życie.

Wasz oddany dinozaur.  

zamieszkajwturcji

komentarze, ogłoszenia, opinie...

a gdzie jest "kuniec" zabawnego "wszech"świata ?

nie dajmy się zwariować ale dobrze zabawmy - nie koniecznie w piaskownicy zarastającej już trawą....

ale nie trawą Kory...

...

na opublikowanie czeka lista najbardziej popularnych dyskotek Ananyi i jej sąsiedztwa ...

...

doczekamy się rankingu ?

 

ranking sam powstanie...

ale jest też i radocha z otwarcia "kroniki towarzyskiej - z życia na plażach Alanyi "...

więc zaśpiewajmy wszyscy razem...

hip, hip, hip, hip, hurey...