Szukam towaryszki/a podóży, Alanya, Wrzesień 2012

Hej!

Dwa lata z rzędu byłam w Turcji a dokładniej w Alanyi. Dotychczas wyjeżdzałam tam z siostra i koleżanką, ale w tym roku nie mogą, dlatego ogłosiłam się na forum by poszukać koleżanki/kolegi, która/y też chicałaby/chciałby sobie w te okolice pojechać
Alanya to miejsce bardzo specyficzne. Charakteryzuje się szczególnie tym, że jeździ tam cała masa młodych ludzi, pełnych energi, nastawionych na międzynarodową integracje
Sama Alanya jest na prawde ładna, w samym centrum Alanyi jest półwysep ( góra wystająca w morze ) na szczycie której jest warowny zamek, który mozna zwiedzieć, a przy okazji zobaczyć niesamowite widoki. W okolicznych biurach podróży organizowane są róznego typu spływy pontonami, jeep safari, nurkowanie, całodniowe rejsy statkiem z pokazem delfinów i zółwi, wycieczki do Pamukale, Istambułu.

Do tego niesamowita pogoda, piaszczysta plaża, no i przede wszystkim niesamowicie rozwinięte zycie nocne! W porcie znajdującym się w centrum Alanyi jest impreza na imprezie ( szczególną popularnością cieszy się Robin Hood).

Chciałabym pojechać we wrześniu na 9 dni.
Zawsze jeżdziłam tam z biurem podróży Wezyr Holidays. Cena orientacynie waha się od 1650 do 2500 zł za ten okres w All inclusive. Chciałabym pojechać w tym terminie ponieważ:

- jest bardzo gorąco, a nie tak upalnie jak rodem z sahary ( temperatury oscylują w okolicach 32 stopni, nie 45 )
- jest dużo ludzi, ale nie ma tłoku. Mozna na spokojnie znaleśc miejsce na plazy, w klubie, pubie, restauracji - nie są przetłoczone
- jest duzo taniej. Zarówno wycieczka jest tańsza, jak i na miejscu jest taniej. Mozna sie targować do woli ( Turcy chac sie pozbyc towaru, bo zbliza sie koncowka sezonu), w restauracjach, klubach jest taniej. Wolne wstępy do klubów, tańsze wycieczki, itd. itp.

Sama zawsze jeździłam w tym okresie i nigdy nie żałowałam.

Jeżeli chodzi o mnie to mam 25 lat, aktualnie pracuje w firmie IT jako programistka, pochodzę z okolic Wrocławia, aktualnie mieszkam w Warszawie. Jestem osobą słowną, wartą zaufania.
Do Alanyi chce jechać odpocząć, przy okazji się pobawić. Lubie poleżec na plazy jednoczesnie aktywnie spedzając czas ( siatkowka, plywanie, bieganie ). Wieczorami lubie iśc potańczyć, pobawić się, poznać nowych ludzi. Chciałabym wykupić te wycieczke jakoś 2 tyg przed wyjazdem, więc mniej wiecęj chcialabym odpowiedz do 24-30.08. Jeżeli chodzi o standard to nie zależy mi na czymś ekskluzywnym, ale mogę się dostosować ( choć lepiej brać coś 3* bo i tak w hotelu tylko sie spi, je i pije ).

Jeżeli znalazłby się ktoś zainteresowany to zapraszam do kontaktu: krzemien.karolina@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Karolina

Fora: