Stambuł

Mam pytanie...wszędzie szukam,ale bez skutku...czy ktokolwiek zna polskie biuro podróży które organizuje kilkudniowe wycieczki do Stambułu?

Fora: 

Wycieczki z Polski do Stambułu

Faktycznie, obecnienie ma zbyt wielu ofert na wycieczki do Stambułu. Itaka oferuje zwiedzanie tego miasta w ramach kilku wycieczek objazdowych po Turcji zachodniej. Lokalne biura podróży, działające w Turcji np. w Alanyi, oferują wycieczki lotnicze na 1-2 dni do Stambułu i to prawie wszystko. Jedyną opcją, jaką udało mi się znaleźć, jest 5-dniowa wycieczka "STAMBUŁ Śladami Hurrem i Sulejmana", z biura podróży Sigma.

Zasadniczo jednak, najlepszym (i jednocześnie najekonomiczniejszym) rozwiązaniem wydaje się zorganizowanie sobie samemu przelotu i noclegów, i ewentualne zatrudnienie na miejscu przewodnika po mieście. W razie potrzeby dysponuję namiarami na osoby, które oferują takie usługi w języku polskim.

Stambuł

Bardzo dziękuję za odpowiedz...jutro sprawdzę czy oferta jest aktualna...

Stambuł

Do Ewy; również jestem zainteresowana zwiedzaniem Stambułu z przewodnikiem, a niestety ofert w necie żadnych:-(, udało Ci się coś znaleźć? Pozdrawiam Jola

zapytanie

hej, takze szukam przewodnika po stambule oczywiscie w jezyku polskim, czy ktos pomoze?