Samochodem po Turcji.

Witam.

Jak w temacie ... wybieram się z moimi dziewczynami (żona i córka) po raz trzeci w objazdówkę po Turcji.

Czas jaki zamierzamy spędzić w podróży to około 3 tygodnie. Jeżeli ktoś dysponuje czasem a zarazem byłby chętny się przyłączyć to zapraszam ( wyjazd 18 lipca ). Jeżeli zajdzie taka potrzeba to pomogę w rezerwacji hoteli. Serdecznie zapraszam ...Maciek.

Fora: 

Samochodem po Turcji ver 2.01

Pozwolę sie podpiąć pod ten watek. Może bedzie łatwiej kogos znaleźć.

Planujemy lot do Antalyi. Tam wynajecis samochodu, najlepiej czegos wiekszego np Hyunday Starex i zrobienie trasy: Antalya- Anamur-Antiochia-Urfa-Gobekli Tepe-Diyarbakir-Nemrut Dagi-Kapadocja-Konya-Antalya.

Plan na 2 tygodnie.Wylot koniec sierpnai/pocątek wrzesnia.

My, małżeństwo 35/42 lat.

Samochodem do Turcji

Witam. bardzo ineresująca propozycja. My rozpoczynamy urlop 12 sierpnia o godzinie 15.30 czyli po przymusowym arbajcie. Wolnego mamy około 3 tygodni +.- 2,3 dni bardziej minus niż plus :(. Podobnie jak wy wiek 36-42. Termin może nie koniec sierpna ale może chociaż wspomożesz jakimiś radami odnośnie takiego wyjazdu. Planowaliśmy Krym, ale po przewertowniu sporej ilości stron, rad i porad stwierdziłem, że tamten rejon jeszcze troszkę musi poczekać (za zgrzebnie). Pomysł takiej objazduwki bardzo mi się podoba. Jak byś nie miał nic przeciwko to chętnie zadałbym Tobie pare pytań może jakiś kontakt na priva. O nas możesz się czegoś więcej dowiedzieć na HTTP://www.seaclub2010.npx.pl/news.php (stronak naszych vojaży) można tam stwierdzić jakimi jesteśmy ludziskami. Pozdrawiam Wojtek.

Samochodem do Turcji (Wojtek)

Jeżeli tylko będę umiał Wam pomóc ( doradzić ) to bardzo proszę

maciejmiasik()interia.pl

Sam kiedyś korzystałem z doświadczenia kogoś i muszę przyznać że wskazówki jakie otrzymałem (z pozoru błache) okazały się bardzo pomocne.

Zapraszam.

Samochodem do turcji

Witam... Mimo rozeznania stawek na autostradzie, mam drobną niepewność. W okolicach Bebeski włączam się do autostrady na Stambuł i tam robię rundę przez dwa mosty 0-3 na 0-2 na 0-1 (razem ok 250km), i na zajutrz wyjeżdżam na Ipsala (granica z Grecją) (+80km) razem jest ok 330 km. Informację, że należy zakupic kartę i ją doładować już mam(Shell to jedyna możliwość zakupu?).Mam troche jednak problem, za ile ją doładować. O ile wie, że do stambuło ok 5,5 E, to czy dalsze odcinki da się dobrze skalkulować (ta runda po Stambule plus ok 80km wyjazdu)?

Tak, ta samą. Ale nie na

Tak, ta samą. Ale nie na wszystkich shellach kupisz doładowanie- lepiej powiedz na shellu koło Kirklareli/Babaeski, gdzie chcesz jeździć i oni Ci doładują tyle ile trzeba. Sam Stambuł w te i wewte 11 EUR.Ale jak na chwilę wybierasz się na stronę azjatycką to jedź dalszym mostem (nie pamiętam nazwy) tam nie ma bramek i nie trzeba bulić.

dla mnie dobra informacja o

dla mnie dobra informacja o doładowaniach na shellu w Kirklareli...

choć do wykorzystania dopiero za rok...

ale też i mam swoje doświadczenie - jak zabraknie "doładowania" na karcie i autko się zablokuje na bramce - to jadący tyłu krajan odsprzedaje swoje wartości za drobną gotowkę... 

j

Byłem w czerwcu samochodem - niestety miałem jedynie 10 dni do dyspozycji. Wy macie 3 tyg, więc duuużo więcej możecie zobaczyć. A jest co zobaczyć. Udanego urlopu. (jeśli masz jakieś pytania to mogę poradzić jako świeżak po powrocie)

p.s. jeśli chcesz prowadzić opisy swoich wyjazdów radzę zmienić serwis blogowy i to szybko - ten co podałeś to jakaś archaiczna porażka.

p.s.2 - Krym też jest świetny... :) 

samochodem po Turcji

Ahhh... co za szkoda, że nie jedziesz jeden tydzień wcześniej (a może jednak?). My wyruszamy 11 lipca, pierwszy raz samochodem. Może mógłbyś udzielić nam kilku wskazówek. Będziemy zobowiązani.