PONOWNIE TEMAT WIZA !!!

wiem, że ten temat pojawiał sie wielokrotnie, ale jestem ciekawa jaką odp otrzymaliście od ambasady w zwiazku z zakupioną wizą w marcu. Mi kazano przesłać kopie wizy i pierwszą stronę paszportu, co też poczyniłam z nadzieją, że przy kolejnym wjeździe nie będę musiała ponownie wydawać 15 eruo, a tu dostaje odp:

 

Szanowna Pani,

Sugerujemy ponowny zakup znaczka wizowego na granicy, mamy sygnały, że policja turecka stosuje już właściwe stikersy 90/180 dni.

Wydział Konsularny Ambasady RP w Ankarze

Polonya Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü

Consular Department of the Embassy of the Republic of Poland in Ankara

Czy też tak komuś odpowiedziano? Sugerują tzn, że co?

Fora: 

Problem z wypełnieniem

Dzień dobry, mam problem w sumie to rodzice maja problem. Nie znają ani angielskiego, ani niemieckiego ani żadnego języka tak dobrze aby potrafili wypełnić wniosek o wizę turystyczną, który otrzymuje się w samolocie lecąc do Turcji oczywiście. Czy mogłabym uzyskać jakąkolwiek pomoc aby im ułatwić ta czynność? Chodzi mi o wzór tego Dokumentu abym mogła im w domu wypełnić aby mogli przepisać poprostu. Pozdrawiam!

Witam Z tego co pamiętam

Witam
Z tego co pamiętam to chyba tylko dwa razy wypełniałam taki kwitek w samolocie. Więc nie zawsze to rozdają. Niestety nie posiadam tego przy sobie, ale tam są podstawowe informacje tj. imię, nazwisko, adres, osoba towarzysząca, osoba do kontaktu, nr paszportu - chyba, adres hotelu. Wystarczy przetłumaczyć rodzicom te hasła, ewentualnie odsyłam na str. ambasady Syrii http://syrian-embassy.com/polski/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=19&Itemid=42 tu jest wniosek wizowy i m.in. są podobne zagadnienia, może to jakoś pomorze zobrazować problem. Zawsze są też osoby w samolocie, które chętnie służą pomocą.

Pozdrawiam