Pożegnanie

Czas najwyzszy czas wodować się stąd czyli z TwS. Tam gdzie nie ma poczucia humoru a jest ideologia,budza sie demony. Tym razem demony gender. Życzę Szanowne Panie miłej zabawy w tworzenie Nowego Pięknego Swiata.

Dziękuje wszystkim,było miło ale to nie moja bajka.

 

 

Fora: 

Do Piotramx

Kochanieńki, ideologię to Ty uprawiasz! Obrażasz kobiety, a później się dziwisz, że reagują i Ci odpowiadają. Weź się ogarnij. Jest XXI w, a nie średniowiecze. A odpowiedzi to obrona przed Twoimi obrażającymi kobiety stwierdzeniami. To że kobiety się kształcą, mówią, mają prawa obywatelskie i nie dają się pomiatać, to wg Ciebie też dżender, czy może po prostu prawa człowieka?

Współczuję kobietom w Twoim otoczeniu.

Ciao. Nie będę płakać. I tak nie miałeś nic ciekawego do powiedzenia.

To chyba trochę przesadna, a

To chyba trochę przesadna, a nawet napiszę więcej, że zniewieściała :) reakcja. Nigdzie nie ma żadnej ideologii. Dyskusja prowadzona była przez zdecydowaną większość rozmówców na wysokim poziomie coraz rzadziej spotykanym na internetowych forach. Jednym niemiłym zgrzytem były wypowiedzi p. Mai. Tyle że są one tak przerysowane, wręcz karykaturalne, że podejrzewam, iż to zwykły trolling. Jeżeli kilka głupich wypowiedzi są w stanie Pana odciągnąć od TwS, to świadczyć to może tylko i wyłącznie o tym, że zbyt nisko Pan wycenia wartość tego portalu. Po prostu nie warto pozbawiać się tego wszystkiego co wiąże się z TwS z powodu jakichś farmazonów.

Faktycznie Córą Rewolucji

Faktycznie Córą Rewolucji czyli Pania Maja faktycznie trudno sie martwic. Chociaz.... Nalezy do tej licznej grupy new be, które pojawiaja sie na forach, gdy tylko rozejdzie sie smrodek gender. Coz takie czasy, że trzeba byc czujnym, zeby zbrodniomyśl nie miała sie gdzie plenić.

To niestety nie troll ale wyznawca wiary w Nowy Piekny Świat.

Niestety ktos te osobe tu zaprosił. a jezeli nawt nie zaprosił to powinien dac kopa w tyłek.

Ale czego sie nie robi dla pijaru. W takim razie ja sam daje sobie kopniaka.

Byłem na TwS od kilku ładnych lat i chyba najwyzszy czas zmienic srodowisko.

 

PS. Iza mam prosbe o skasowanie mojego konta bo wyglada na to, ze sam tego nie mogę zrobić.

 

Gule gule.

 

 

 

Piotr zniknął...

na bana nie zasługując...

wręcz przeciwnie ....

tyle dobrego wniósł...

może jednak ?

jak emocje przeminą ...

No cóż...

Typowo męskie zachowanie - pełne urażonej dumy i pychy. Zabetonowanej wizji świata i przekonania o swojej nieomylności. Wy naprawdę pochodzicie z jakiś skrajnie konserwatywnych środowisk, bo nawet nie potraficie usłyszeć samych siebie, spojrzeć świadomie na to co wypisujecie, co wygadujecie. Beton. Beton. I jeszcze raz - bezrefleksyjny beton.

Poczytajcie trochę książek. Może odkryjecie, że świat nie jest czarno-biały. I może też w końcu odkryjecie, że w waszych słowach jest mnóstwo braku szacunku do innych.