pierwszy wyjazd do Turcji 11.06 na horyzoncie a w głowie zerooo ;)

witam forumowiczów bardzo serdecznie, dopiero dzis odnalazłam Wasze forum i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczona..wszystkimi informacjami. tak w skrócie napisze ze jak w tytule wylot juz mamy na horyzoncie ale niestety zbytnio informacyjnie nie jesesmy przygotowani ,tyle ile sie da to poczytam na forum do wyjazdu ale jesli ktos ma szybki skrót do podst info to bardzo chetnie przyswoje. lecimy na 2 tyg z dziecmi do miejscowosci Kargicak-okolice Alanyi nastawieni jestemy na plazowanie ale Alany zwiedzimy. pytanie na gorace czy brac buty do wody-jestemy turystami którzy lata jezdzili do Chorwacji a tam bo bez butów ani rusz ;) pozdrawiam i zaczynam kopac na forum ;)

Fora: 

Na szybko będzie trudno, ale spróbuję :)

Buty do wody nie są obowiązkowe, to nie Chorwacja. Z drugiej strony piasek może parzyć w stopy, a plaże są różne, kamieniste też się trafiają, więc jeżeli już macie takie obuwie i wystarczajaco miejsca w walizkach, to bierzcie.

Zachęcam do zapoznania się z artykułami o Alanyi, Side i Antalyi oraz tekstami o pobliskich antycznych miastach m.in. o Aspendos, Selge i Perge. Z przydatnych info, to może zainteresuje Cię tekst o apteczce podróżnika?

Pisz, pytaj, po to tu jesteśmy!