Hotele w Turcjı

Wıtam wszystkıch serdecznıe :)

Wraz z chlopakıem wybıeramy sıe do Pamukkale. Nıe mozemy jednak znalezc hotelu - zaden nıe chce nas przyjac ze wzgledu na to, ız ja jestem Polka a on Turkıem (ı jestesmy nıezameznı). Nıektorzy wlascıcıele sa ıslamscy, a nıektore hotele boja sıe nalotow polıcjı, bo moga oskarzyc hotel o zezwalanıe na prostytucje. (Podobno bylo wıele takıch akcjı ı nıe chca ryzykowac, nawet jeslı jestesmy normalna para). 

Zastanawıam sıe czy znacıe moze jakıs hotel, ktory nıe robılby z tego tytulu problemow? Myslelısmy rownıez o pojscıu na polıcje ı zlozenıu jakıegos oswıadczenıa czy cus w ktorym stwıerdzımy ze jestesmy normalnı ı zeby hotele nıe robıly nam problemow. :) Mam nadzıeje, ze jest tutaj na forum ktos, kto zna rozwıazanıe. Zawsze pozostaje kupıc 2 pokoje, ale po co placıc wıecej za taka glupote...

Fora: 

Próbowałas szukać w Denizli?

Próbowałas szukać w Denizli? Miasto bardzo blisko pamukkale (ok 20min busikiem ktore jeżdżą co chwile z centrum za ok 8lirow)? Jest tu bardzo duzo studentów, międzynarodowych także wiec moze nie beda robili problemów. Jak nie to może jakiś student na couch surfingu was poratuje.

Poza resortami to standard. W

Poza resortami to standard. W Adanie musiałam spać w Hiltonie, żeby nie mieć takiego problemu. A policja nie pomoże, bo to wynika z tzw. polityki hotelu i panujących obyczajów. Jedne zaświadczenie, to z urzędu cywilnego :)

Sprawdź tez hoteliki i jakies

Sprawdź tez hoteliki i jakies mieszkania ktore wynajmuja na dnie dla turystów w miejscowości karahayit, ok 10min od pamukkale. Tam nie powinno być problemu

Pensjonaty

W prywatnych pensjonatach nie będzie problemu. Turystyczność lub nieturystyczność miejscowości nie będzie grała tu roli. Do nich policja nie wchodzi i nie ma żadnych kontroli. Jeśli chłopak jest Turkiem, niech popyta po prostu, przecież wszyscy wiedzą, gdzie można się zatrzymać. Miejscowość niedaleko, w stronę gór, nie pomnę nazwy, możliwe, że to ta wspomniana przez przedmówczynię ma takie pensjonaty.