hotele w Stambule

Mam nadzieję ,że nie będę mial problemów z rezerwacją .Wybrałem hotel Anadolu.Dzięki za informacje.Targowanie się jest trochę jak sport (dreszczyk emocji),ale czasami bywa męczące.Chyba wybiorę opcję spokojna głowa.Stambuł to duże miasto i Turcy wiedzą jak "atakować" turystów ,moje doświadczenia to okolice Mersinu i Iskanderunu.Mmm.. bajka ,folklor pełną gębą.

 

Fora: 

Obstawiałbym, że coś

Obstawiałbym, że coś wytargujesz na miejscu. Chociaz zawsze jest ryzyko, ze faktycznie nie bedzie miejsc. Lubisz sie targowac i yzyko doplac na miejscu, chcesz miec swiety spokoj zaplac teraz.

Zależy jak bardzo Ci

Zależy jak bardzo Ci zależy :) Może trochę zaoszczędzisz, ale raczej nie będzie to wielka różnica. Ryzyko jest niewielkie, bo hoteli w Stambule jest dużo, i jeśli w tym nie będzie miejsc albo każą zapłacić drożej, to bez problemu znajdziesz inny. Masz wybór: albo wszystko załatwić przed wyjazdem i mieć problem z głowy albo potencjalnie troszkę zaoszczędzić, ale kosztem zawracania głowy z targowaniem i ewentualnie przeprowadzką.

Zgadzam się z przedmówcami

Mam tylko taką drobną obserwację: czasami zdarza się, że takie rezerwacje internetowe nie są respektowane przez hotelarzy, bo w międzyczasie trafił im się klient z ulicy, więc go umieszczają w wolnym pokoju... Ogólnie nie powinno być problemu, hoteli w Stambule jest multum, zawsze coś się znajdzie. Zawsze po tych trzech dniach można ocenić, czy wybrany hotel spełnia oczekiwania i w zależności od decyzji targować się o dalszy pobyt ze zniżką lub spakować manatki i przenieść gdzie indziej.