Fauna

Jakoś tak jesiennie na forum, więc zapodaję kilka fotek w temacie: fauna Turcji.(Wiem, że jest specjalny wątek Izy, myślę że po wyczerpaniu tematu Admin przeniesie na właściwe miejsce:))


Fauna Turcji

Kozy i owce pasły się w lasku u stóp skały Wan. A ten bezzębny, z połamanymi rogami kozioł był tam hersztem stada.  Hania  wystąpiła w roli pastereczki.

Fauna Turcji

Zjeżdżając z Nemrut Dagi musieliśmy odczekać, bo ciężarówka zrzucała tłuczeń. No i obserwowaliśmy zagrodę, po której szalał osioł. Taki był z niego ogier, że nawet nakręciliśmy film przyrodniczy...

Fauna Turcji

 Były tam (w Labrandzie) też dużo większe jaszczury, ale umnkęły obiektywowi

 


 

Fora: 

Fajne zwierzaki!

Dzięki, że podzieliłeś się z nami tymi zdjęciami. Moje ulubione to królik z wyspy Akdamar i wrony na cmentarzu w Ahlat!

1 lira biorę w ciemno, bo nie

1 lira biorę w ciemno, bo nie pojmuję, czy pytanie jest do mnie czy do Izy.

Jeśli do mnie, to sprawę Tobie ułatwiam, bo kasuję swoje zdjęcia i czekam na Twoje, Wasze, i wszystkie inne. Za Adminów się nie wypowiadam, ale rozumiem, że nie chcą aby zaśmiecać TwS niepotrzebnymi zdjęciami. Popieram czynem :))

To ja też poproszę o 1 lira

Szkoda, że wykasowałeś część zdjęć, sympatyczny album z nich powstał, może jednak dokleisz. Co do innych użytkowników, to oczywiście, też uważam, że można doklejać zdjęcia zwierzaków do tego wątku.

pytanie za 1 lira...

było do Ciebie...

i nie wiem co Cię zraziło, że wystornowałeś swój piękny album..

pls - przywróć go...

bo ja tylko chciałem dokleić kilka swoich mizernych fanunów z poprzednich wojaży...

Nic mnie nie uraziło, tylko

Nic mnie nie uraziło, tylko wstyd mi za jakość zdjęć. Poza tem to było takie temporary, z założenia. Dawaj swoje fotki, pocieszymy oko, zima za oknem.

Iza próbuje ratować...

ale nic nie wskrzesi albumu Lukromana od Niego Samego...

wyrzuciłeś piękne fotki - musisz sam je przywrócić :-)

fauna

Dopiero jak Ty wstawisz swoje... Inni też pewnie mają. Super są te zdjęcia kotów, a zwłaszcza świerszczy czy chrząszczy w relacji Piosharka. Są-że w Turcji i inne "gadziajstwa" (to zapożyczone od Piotrmax'a) fotogeniczne, a jeszcze nie pokazane?